Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Алдара(aldara) крем 5 % 250 мг пак. №12Алдара(aldara) крем 5 % 250 мг пак. №12

Лекарственная форма: крем 5 % 250 мг пак.
Количество в упаковке: 12
Производитель: Meda Pharma (Италия)

Цена: 1 430 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Алдара(aldara) крем 5 % 250 мг пак. №12 :

Алдара (Іміквімод) [Aldara (Imiquimod)] компанії 3M - високоефективний препарат для лікування інфекційних захворювань шкіри - папілом, кондилом (генітальних бородавок), контагіозного молюска. Препарат використовується також для лікування базально-клітинної карциноми. Алдара (Іміквімод) стимулює імунну систему, стимулює вироблення інтерферонів. В результаті організм самостійно, зсередини позбавляється від інфекції.

Загальна інформація:

Крем Алдара (Іміквімод) [Aldara (Imiquimod)] є модифікатором імунної відповіді. При нанесенні на шкіру Іміквімод збільшує вироблення противірусних та протипухлинних агентів - інтерферону альфа і фактора некрозу пухлин.

За кілька тижнів препарат дозволяє позбутися від проявів інфекції на шкірі - статевих бородавок, кондилом, контагіозного молюска. Згідно з даними ряду клінічних випробувань, Іміквімод дозволяє домогтися значного поліпшення за 8-10 тижнів застосування. Крім цього, препарат стимулює регенерацію шкіри і покращує її зовнішній вигляд при актініческого (старечому) кератозі.

Форма упаковки, склад і дозування: Кожна упаковка містить 12 пакетиків по 250 мг крему. Один пакетик містить 12,5 мг имиквимода.

Показання до застосування: Алдара (Іміквімод) використовується для лікування папіломавірусної інфекції - папілом, кондилом (генітальних або статевих бородавок), інфекції контагіозний молюска. Препарат ефективний також у лікуванні актініческого кератоза і базально-клітинної карциноми (базаліоми).

Згідно з результатами клінічних випробувань, у 84% пацієнтів спостерігалося повне вилікування протягом 12 тижнів. У 8% відзначалися значні поліпшення.

Спосіб застосування: Крем наноситься тонким шаром на уражені ділянки шкіри на ніч (6-8 годин) три рази в тиждень - наприклад, в понеділок, середу і п'ятницю. Вранці крем необхідно змити з шкіри теплою водою з милом.

Курс лікування триває до повного зникнення кондилом або інших утворень, але не більше 16 тижнів.