Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Антифлу табл. п/плен. оболочкой №12Антифлу табл. п/плен. оболочкой №12

Лекарственная форма: табл. п/плен. оболочкой
Количество в упаковке: 12
Производитель: Sagmel (США)

Цена: 65 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Антифлу табл. п/плен. оболочкой №12 :

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Ацетамінофен має знеболювальний,жарознижувальний і слабкий протизапальний ефект.

Фенілефрину гідрохлорид - a-адреноміметик, який зарахунок судинозвужувальної дії зменшує набряк і гіперемію слизових оболонокверхніх дихальних шляхів і придаткових пазух носа.

Хлорфеніраміну малеат - блокатор Н1-гістамінергічнихрецепторів, він має протиалергічну дію, усуває ринорею, сльозотечу та свербіж вочах і носі.

Фармакокінетика. Ацетамінофен метаболізуєтьсяв печінці з утворенням глюкуроніду та сульфату ацетамінофену. Період напіврозпадуацетамінофену становить 2 - 2,5 години. Він подовжується в осіб іззахворюваннями печінки. Виводиться ацетамінофен із сечею (85 % разової дозиацетамінофену виводиться протягом 24 годин). Виведення істотно погіршується припорушеннях видільної функції нирок, що може призвести до накопичення ворганізмі ацетамінофену і продуктів його метаболізму.

Період напіврозпаду хлорфеніраміну малеату становить8 годин. Продукти метаболізму і неметаболізована частина препарату виводятьсяіз сечею.

Фенілефрин всмоктується таметаболізується в шлунково-кишковому тракті. Фенілефрин метаболізуєтьсямоноамінооксидазою у печінці та кишечнику. Метаболіти, їх роль і швидкістьвиведення не визначені. Фармакологічна дія фенілефрину закінчується разом ізпоглинанням препарату тканинами.

Фармакокінетика препарату обумовленафармакокінетикою його складових.

Компоненти препарату не впливають на особливостіфармакокінетики один одного.

Показання для застосування. При грипі, гострих респіраторних віруснихінфекціях і застудних захворюваннях з метою зниження температури, усуненняголовного і м’язово-суглобного болю, набряку слизових оболонок верхніхдихальних шляхів.

Спосіб застосування та дози. Перед використанням розчинити вміст 1 пакетуу склянці гарячої води. Приймати дорослим і дітям від 12 років по 1 пакету. Принеобхідності повторювати прийом кожні 4 години, але не більше 4 пакетівпротягом доби. Загальна тривалість лікування не повинна перевищувати 7 днів.Подальше застосування можливе лише під наглядом лікаря.

Побічна дія. З боку центральної нервової системи можливісонливість, розлади сну; з боку травного тракту – біль в епігастрії, нудота,блювання. Можуть виникати алергічні реакції (шкірний висип, свербіж, набряк);при тривалому застосуванні – анемія, порушення функцій печінки і нирок.

 

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до інгредієнтівпрепарату, виражені порушення функцій печінки і нирок. Дитячий від до 12 років.

Передозування. Може проявлятися збудженням, запамороченням,розладами сну, в тяжких випадках – порушеннями функцій печінки і нирок.

Рекомендовані заходи: промивання шлунка, прийомактивованого вугілля або ентеросорбенту, термінова госпіталізація втоксикологічне відділення.

Особливості застосування. Через можливість виникнення сонливості слідутриматися від керування транспортними засобами, роботи з механізмами протягом4 годин після прийому препарату. При артеріальній гіпертензії, порушенняхсерцевого ритму, тиреотоксикозі, розладах сечовипускання, вагітності ігодуванні груддю прийом препарату слід узгодити з лікарем.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Ацетамінофен, який входить до складуАнтифлу уповільнює виведення антибіотиків з організму. Гепато- інефротоксичність ацетамінофену посилюється при комбінуванні з барбітуратами,алкоголем. Тетрацикліни збільшують ризик розвитку анемії і метгемоглобінеміїпри одночасному застосуванні з ацетамінофеном.

Одночасне вживання Антифлу зі снодійними,седативними засобами, нейролептиками, транквілізаторами, алкоголем істотнопосилює гальмівний вплив хлорфеніраміну малеату на центральну нервову систему.

Одночасне застосування фенілефрину гідрохлориду зіншими адреноміметиками або інгібіторами моноамінооксидази може призвести дорозвитку гіпертонічного кризу.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, недоступному для дітеймісці, при температурі 15-30ºС.

Термін придатності – 3 роки.