Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Базирон ас гель 5 % туба 40 г №1Базирон ас гель 5 % туба 40 г №1

Лекарственная форма: гель 5 % туба 40 г
Количество в упаковке: 1
Производитель: Galderma Lab. (Франция)

Цена: 677 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Базирон ас гель 5 % туба 40 г №1 :

Форма випуску

Гель для зовнішнього застосування 2.5%, 5%,10%

склад

1 г гелю містить бензоїлу пероксиду 25, 50 і 100 мг відповідно;

допоміжні речовини: акрілат сополімер, полоксамер 182, карбомер 940 (Карбопол 980), гліцерин, динатрію едетат, натрію діоктіл сульфосукцинат, пропіленгліколь, кремній колоїдний безводний, натрію гідроксид, вода дистильована.

упаковка

Туба 40 м

Фармакологічна дія

Базирон АС має високу антимікробну дію відносно Propionibacterium acnes і Staphylococcus epidermidis, надає комедонолітичну і протизапальну дію, покращує оксигенації тканин, пригнічує продукцію шкірного сала в сальних залозах, абсорбує надлишок сального секрету і зволожує шкіру. Бензоил пероксид, будучи потужним окислювачем, надає сильне бактерицидну дію на мікроорганізми; при цьому мікроорганізми не здатні виробляти стійкі до бензоїл пероксиду штами. У дослідженнях in vivo за результатами посіву було показано, що придушення зростання культури Propionibacterium acnes на 94% відзначається на 7-й день, а на 15-й день - на 97-99%.

Протизапальну дію бензоил пероксиду засновано на інактивації вільних радикалів у вогнищі запалення і інгібування вільних жирних кислот.

Основа препарату представлена комплексом акрілат сополимер / гліцерин; це забезпечує контрольовану адсорбцію надлишку шкірного сала і поступове вивільнення гліцерину для пом'якшення і зволоження шкіри.

Базирон АС, показання до застосування

Вугровий висип.

Протипоказання

- Дитячий вік до 12 років;

- Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування гелю базірон АС при вагітності і годування грудним молоком можливо в тих випадках, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду.

Спосіб застосування та дози

Гель слід наносити на чисту і суху поверхню уражених ділянок шкіри 1 або 2 рази / добу (вранці чи ввечері). Курс лікування - 3 міс. Терапевтичний ефект розвивається через 4 тижні після початку застосування препарату. Стійке поліпшення настає через 3 місяці терапії. Базирон АС показаний для лікування акне легкого та середнього ступеня тяжкості при переважанні пустульозних елементів в якості монотерапії, а при акне середнього ступеня тяжкості також в комбінації з іншими місцевими (ретиноїдами) і системними (антибіотики, антіандрогени для прийому всередину). При необхідності можливе проведення повторного курсу лікування.

Побічна дія

У рідкісних випадках місцеве подразнення (почервоніння, лущення, сухість шкіри, відчуття печіння). У таких випадках рекомендується скоротити частоту застосування. У рідкісних випадках може виникати алергічний контактний дерматит.

особливі вказівки

При появі подразнення шкіри після нанесення гелю, Базирон АС слід скасувати. Не рекомендується наносити гель на ділянки шкіри з пошкодженням цілісності шкірних покривів. При випадковому потраплянні препарату на слизову оболонку очей, рота або носа, слід ретельно промити її теплою водою. У період застосування препарату слід уникати попадання на місця його нанесення прямих сонячних променів, тому що це може викликати роздратування шкіри. У період застосування базірон АС не рекомендується одночасне використання підсушують або дратівливих коштів (духи або етанолвмісних кошти).

лікарська взаємодія

Даних про лікарську взаємодію препарату Базирон АС, що застосовується за показаннями і в рекомендованих дозах, з іншими лікарськими засобами для зовнішнього і системного застосування в Нині немає.

Передозування

Симптоми: при випадковому нанесенні великої кількості препарату на шкіру можливе виникнення сильного роздратування в місці нанесення. Лікування: препарат слід відмінити і проводити симптоматичну терапію.

Умови зберігання

Препарат слід зберігати при температурі не вище 25 ° C.

Термін придатності

3 роки.