Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Беродуал® н аэр. дозир. баллончик метал. 10 мл, 200 доз №1Беродуал® н аэр. дозир. баллончик метал. 10 мл, 200 доз №1

Лекарственная форма: аэр. дозир. баллончик метал. 10 мл, 200 доз
Производитель: Boehringer Ingelheim Pharma (Германия)

Цена: 355 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Беродуал® н аэр. дозир. баллончик метал. 10 мл, 200 доз №1 :

Форма випуску

Розчин для інгаляції 0,25 мг + 0,5 мг / мл; флакон-крапельниця темного скла 20 мл, пачка картонна 1

Показання до застосування

- профілактика і симптоматичне лікування хронічних обструктивних захворювань дихальних шляхів з оборотною обструкцією дихальних шляхів, таких як бронхіальна астма і, особливо, хронічна обструктивна хвороба легень, хронічний обструктивний бронхіт з наявністю емфіземи або без неї.

Фармакодинаміка

Беродуал містить два компоненти, що володіють бронхолітичну активністю: іпратропію бромід - м-холіноблокатори, і фенотеролу гідробромід - бета2-адреноміметик. Ці активні компоненти доповнюють один одного, в результаті посилюється спазмолітичну дію на м'язи бронхів. Бронходилатація при інгаляційному введенні ипратропиума бромида обумовлена ??головним чином місцевим, а не системним антихолінергічною дією. У пацієнтів з бронхоспазмом, пов'язаним з хронічними обструктивними захворюваннями легень (хронічний бронхіт та емфізема легенів), значне поліпшення функції легенів (збільшення об'єму форсованого видиху за 1 с (ОФВ1) і середньої об'ємної швидкості форсованого видиху на 15% і більше) відмічається через 15 хв , максимальний ефект досягається через 1-2 год і триває у більшості пацієнтів до 6 ч. Іпратропію бромід не чинить негативного впливу на секрецію слизу в дихальних шляхах, мукоциліарний кліренс і газообмін. Фенотеролу гідробромід вибірково стимулює бета2-адренорецептори. Фенотерол розслабляє гладку мускулатуру бронхів і судин і протидіє розвитку бронхоспастических реакцій, обумовлених впливом гістаміну, метахоліну, холодного повітря і алергенів (реакції гіперчутливості негайного типу). Фенотерол блокує вивільнення медіаторів запалення і бронхообструкції з опасистих клітин, а також підсилює мукоциліарний кліренс. Бета-адренергічні вплив препарату на серцеву діяльність (збільшення сили і частоти серцевих скорочень) обумовлено судинною дією фенотеролу, стимуляцією бета 2 -адренорецепторів серця, а при використанні доз, що перевищують терапевтичні, - стимуляцією бета1-адренорецепторів. Тремор є найбільш частим небажаним ефектом при використанні бета-агоністів. При спільному застосуванні цих двох активних речовин у формі дозованого аерозолю бронхорасширяющий ефект досягається шляхом впливу на різні фармакологічні мішені. Взаємодоповнююче дію таке, що для досягнення бажаного ефекту потрібно більш низька доза бета- адренергического компонента, що дозволяє індивідуально підібрати ефективну дозу при практичній відсутності побічних ефектів.

Використання під час вагітності

Дані доклінічних досліджень і досвід застосування у людини показують, що фенотерол або ипратропия бромід не роблять негативного впливу при вагітності.

Слід враховувати можливість інгібуючого ефекту фенотеролу на скорочувальну активність матки. Препарат протипоказаний в I і III триместрах (можливість ослаблення родової діяльності фенотеролом). Слід з обережністю застосовувати препарат у II триместрі вагітності. Фенотерол проникає в грудне молоко. Даних, що підтверджують, що іпратропію бромід проникає в грудне молоко, ніхто не почув. Однак слід з обережністю призначати Беродуал годуючим матерям. Клінічні дані про вплив комбінації ипратропиума бромида і фенотеролу гідроброміду на фертильність не відомі.

Протипоказання до застосування

Гіперчутливість, гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія, тахіаритмія, вагітність (I триместр).

Побічна дія

З боку центральної нервової системи: дрібний тремор, нервозність; рідко - головний біль, запаморочення, порушення акомодації; в одиничних випадках - зміна психіки.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, серцебиття (особливо у пацієнтів з обтяжливими факторами); рідко (при використанні у високих дозах) - зниження ДАТ, підвищення сад, аритмія.

З боку респіраторної системи: в окремих випадках - кашель, місцеве подразнення; дуже рідко - парадоксальний бронхоспазм.

З боку органів шлунково-кишкового тракту: нудота, блювота.

Алергічні реакції: рідко - висип, ангіоневротичний набряк язика, губ і особи, кропив'янка.

Інші: гіпокаліємія, посилення потовиділення, слабкість, біль у м'язах, судоми, затримка сечі. Є повідомлення про небажані ефекти з боку очей.

Спосіб застосування та дози

Інгаляційно. Розчин для інгаляцій. Дорослим і дітям старше 12 років для купірування нападів - по 20-80 крапель (1-4 мл). При тривалій терапії - по 1-2 мл (20-40 крапель) до 4 разів на день. У випадках помірного бронхоспазму або необхідності допоміжної вентиляції легенів - 0,5 мл (10 крапель). Дітям 6-12 років для купірування нападів - 0,5-1 мл (10-20 крапель) одноразово, при важких приступах - 2-3 мл (40-60 крапель), при тривалій терапії - по 0,5-1 мл ( 10-20 крапель) 4 рази на день, при помірно вираженому бронхоспазмі - 0,5 мл (10 крапель). Дітям до 6 років (маса тіла менше 22 кг) (тільки під медичним наглядом) з розрахунку 25 мкг іпратропію броміду і 50 мкг фенотеролу гідроброміду на 1 кг маси тіла, до 0,5 мл (10 крапель) до 3 разів на день. Рекомендовану дозу безпосередньо перед застосуванням розводять фізіологічним розчином до обсягу 3-4 мл і ингалируют через небулайзер протягом 6-7 хв, поки розчин не буде витрачено повністю. Беродуал розчин для інгаляцій можна розбавляти дистильованою водою. Розчин слід розбавляти безпосередньо перед використанням, що залишився після інгаляції розбавлений розчин повинен бути знищений. Доза залежить від режиму інгаляції і технічних характеристик небулайзера. Тривалість інгаляції можна контролювати через обсяг розведеного розчину. Беродуал розчин для інгаляцій можна застосовувати за допомогою різних наявних у продажу інгаляційних установок. При наявності централізованого стаціонарного постачання киснем, розчин найкраще вводити зі швидкістю 6-8 л / хв. У разі необхідності повторні інгаляції проводяться з інтервалом не менше 4 год. .Аерозоль. Дорослим і дітям старше 6 років призначають 2 інгаляційні дози. Якщо протягом 5 хв не настає полегшення дихання, може бути призначено ще 2 інгаляційні дози. При неефективності 4-х інгаляцій слід негайно звернутися за лікарською допомогою. При тривалій і переривчастої терапії - по 1-2 дози 3 рази на день (до 8 інгаляцій на день). Для отримання максимального ефекту необхідно правильно використовувати дозований аерозоль.

Перед використанням дозованого аерозолю в перший раз струсіть балон і двічі натисніть на дно балона. Кожен раз при використанні дозованого аерозолю необхідно дотримуватися таких правил:

1. Зняти захисний ковпачок.

2. Зробити повільний, глибокий видих.

3. Утримуючи балон, обхопити губами наконечник. Балон повинен бути спрямований дном вгору.

4. Виробляючи максимально глибокий вдих, одночасно швидко натиснути на дно балона до вивільнення однієї мірної дози. На кілька секунд затримати дихання, потім вийняти наконечник з рота і повільно видихнути. Повторити дії для отримання другої інгаляційної дози.

5. Надіти захисний ковпачок.

6. Якщо аерозольний балончик не використовували більше 3 днів, перед застосуванням слід одноразово натиснути на дно балона до появи хмари аерозолю.

Балон розрахований на 200 інгаляцій. Після цього балон слід замінити. Незважаючи на те, що в балоні може залишатися деяка кількість вмісту, кількість лікарської речовини, що вивільняється при інгаляції, може бути зменшено.

Балон непрозорий, тому кількість препарату в балоні можна визначити тільки в такий спосіб: знявши захисний ковпачок, балон занурюють в ємність, наповнену водою. Кількість препарату визначають залежно від позиції балона в воді. Наконечник слід утримувати в чистоті, при необхідності його можна промивати в теплій воді. Після використання мила або мийного засобу, ретельно промивати наконечник чистою водою. Попередження: пластиковий адаптер для рота розроблений спеціально для дозованого аерозолю Беродуал Н та служить для точного дозування препарату. Адаптер не повинен бути використаний з іншими дозованими аерозолями. Не можна також використовувати дозований тетрафторетан-якому аерозоль Беродуал Н з будь-якими іншими адаптерами, крім адаптера, що поставляється разом з балоном. Вміст балона знаходиться під тиском. Балон не можна відкривати і піддавати нагріванню вище 50 ° C.

Передозування

Симптоми: симптоми передозування зазвичай пов'язані переважно з дією фенотеролу (поява симптомів, пов'язаних з надмірною стимуляцією β-блокатори). Найбільш вірогідна поява тахікардії, серцебиття, тремору, підвищення або зниження артеріального тиску, збільшення різниці між систолічним і діастолічним АТ, стенокардії, аритмії, відчуття припливів крові до обличчя, відчуття тяжкості за грудиною, посилення бронхообструкції. Можливі симптоми передозування, зумовлені дією ипратропия броміду (такі як сухість у роті, порушення акомодації очей), виражені слабо і мають транзиторний характер, що пояснюється широким терапевтичним діапазоном доз цього препарату і його місцевим застосуванням. Лікування: рекомендується застосування седативних засобів, транквілізаторів; у важких випадках - інтенсивна терапія.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

Досліджень впливів препарату на здатність керувати автотранспортом і використання механізмів не проводилося. Однак пацієнтів слід попередити про те, що під час лікування беродуалом вони можуть відчувати такі небажані відчуття, як запаморочення, тремор, порушення акомодації очей, мідріаз і затуманення зору. Тому слід рекомендувати дотримання обережності під час керування автотранспортом або використання механізмів. Якщо пацієнти відчувають вищезазначені небажані відчуття, слід утримуватися від таких потенційно небезпечних дій, як водіння автомашини або управління механізмами.

Умови зберігання

При температурі не вище 30 ° C (Не заморожувати).

Термін придатності

60 міс.