Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Целестодерм-в® мазь 0,1 % туба 30 г №1Целестодерм-в® мазь 0,1 % туба 30 г №1

Лекарственная форма: мазь 0,1 % туба 30 г
Производитель: Schering-Plough Labo (Бельгия)

Цена: 218 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Целестодерм-в® мазь 0,1 % туба 30 г №1 :

Фармакологические свойства
Фармакологічні властивості. Целестодерм-В мазь або крем справляє місцеву протизапальну, протисвербіжну, антиексудативну та вазоконстрикторну дію. Фармакокінетика. Дослідження фармакокінетики препарату Целестодерм-В не проводились.

Показания к применению
Показання для застосування. Целестодерм-В застосовують для зменшення запальних проявів дерматозів, чутливих до глюкокортикостероїдної терапії, таких як: екзема (атопічна, дитяча, монетоподібна), контактний дерматит, себорейний дерматит, нейродерміт, сонячний дерматит, ексфоліативний дерматит, стаз-дерматит, радіаційний дерматит, інтертригінозний дерматит, псоріаз, аногенітальний та старечий свербіж.

Способ применения и дозы
Спосіб застосування та дози. Целестодерм-В наносять тонким шаром на уражену поверхню шкіри 1 - 3 рази на добу, залежно від тяжкості стану. В більшості випадків для досягнення ефекту достатньо нанести 1 - 2 рази на добу.

Побочные эффекты
Побічна дія. При застосуванні місцевих кортикостероїдів, особливо під оклюзійними пов’язками, можуть виникати: відчуття печіння, свербіж, подразнення, сухість, фолікуліт, гіпертрихоз, акнеподібні висипки, гіпопігментація, періоральний дерматит, алергічний контактний дерматит, мацерація шкіри, вторинна інфекція, атрофія шкіри, стриї, пітниця.

Противопоказания
Протипоказання. Целестодерм-В протипоказаний пацієнтам з підвищеною чутливістю до будь-якого його компонента.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія не відома.

Передозировка
Передозування. Надмірне або довготривале використання кортикостероїдів для місцевого застосування може спричинювати пригнічення гіпофізарно-адреналової функції, що веде до вторинної адреналової недостатності. Можливі також прояви гіперкортицизму, включаючи хворобу Кушинга. Гострі симптоми гіперкортицизму звичайно оборотні. Лікування. Показано відповідне симптоматичне лікування. За необхідності проводять корекцію електролітного балансу. У разі хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїду.

Особенности применения
Особливості застосування. Застережні заходи. Якщо виникло подразнення шкіри або виявились ознаки підвищеної чутливості у зв’язку із застосуванням Целестодерму-В, лікування слід припинити і підібрати хворому адекватну терапію. Зв наявності інфекції слід призначити, відповідно, протигрибкові або антибактеріальні засоби. Якщо при цьому бажаний ефект не настає швидко, застосування кортикостероїдів повинно бути припинено доти, доки не будуть ліквідовані ознаки інфекції.
Будь-які побічні явища, що зустрічаються при застосуванні глюкокортикоїдів системно, включаючи супресію кори надниркових залоз, можуть виникати і при їх місцевому застосуванні, особливо у дітей.
Системна абсорбція місцевих кортикостероїдів підвищується при їх застосуванні протягом довготривалого часу, при лікуванні великої поверхні тіла або при використанні оклюзійних пов’язок, а також у дітей.
Целестодерм-В не призначений для застосування в офтальмології.
Застосування в педіатричній практиці. При призначенні глюкокортикоїдів місцево у дітей можливо частіше, ніж у дорослих, виникнення ознак пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи через більше відношення у дітей площі поверхні тіла до маси.
Пригнічення функції надниркових залоз, синдром Кушинга, затримка росту, недостатній приріст маси тіла, підвищення внутрішньочерепного тиску відмічались у дітей, які отримували кортикостероїди для місцевого застосування. Прояви адреналової супресії у дітей: низький рівень кортизолу в плазмі та відсутність відповіді на стимуляцію АКТГ. Підвищення внутрішньочерепного тиску виявляється випинанням тім’ячка, головним болем, двобічним набряком диска зорового нерва.
Вагітність і лактація. Безпека застосування місцевих глюкокортикоїдів у вагітних не проводилась, призначення цієї групи лікарських засобів в період вагітності виправдано у випадку, якщо потенційна користь для жінки перевищує потенційний ризик для плоду. Під час вагітності препарати цієї групи не слід використовувати у великих дозах або тривалий час. На сьогодні не з’ясовано, чи може місцеве застосування кортикостероїдів через системну абсорбцію привести до появи їх у молоці матері. Приймати рішення щодо припинення грудного вигодовування або припинення застосування препарату треба прийняти з урахуванням його необхідності для матері.

Условия и сроки хранения
Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності - 5 років.