Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Дифлюзол® капс. 0,15 г контурн. ячейк. уп. №2Дифлюзол® капс. 0,15 г контурн. ячейк. уп. №2

Лекарственная форма: капс. 0,15 г контурн. ячейк. уп.
Количество в упаковке: 2
Производитель: Киевмедпрепарат (Киев, Украина)

Цена: 74 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Дифлюзол® капс. 0,15 г контурн. ячейк. уп. №2 :

Дифлюзол (Difluzol)
міжнародна та хімічна назви: fluconazole;2-(2,4-дифторфеніл)-1,3-біс(1Н-1,2,4-триазол-1-іл)-2-пропанол;

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули, корпусбірюзового кольору, кришка рожевого кольору для дозування 0,05 г, синього – длядозування 0,1 г, зеленого – для дозування 0,15 г; вміст капсул – порошок білого або майже білого кольору без запаху;

склад: 1 капсула містить флуконазолу у перерахунку на 100% речовину – 0,05 г,0,1 г, 0,15 г;допоміжні речовини:натріюкарбоксиметилкрохмаль, кальціюстеарат.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Протигрибкові засоби для системного застосування.Похідні триазолу. Код АТС J02A C01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Флуконазол є потужним селективним інгібітором синтезустеролів у клітині грибів. Препарат активний при мікозах, спричинених Candidaspp., Cryptococcus neoformans, Microsporum spp., Trichoptyton spp., Blastomycesdermatitides, Coccidioides immitis, Histoplasma capsulatum.Фармакокінетика. Після застосування усередину флуконазол добревсмоктується. Одночасне вживання їжі не впливає на всмоктування препарату приприйманні всередину. Концентрація в плазмі досягає максимального значення через0,5–1,5 години після приймання препарату натщесерце. Зв’язується з білкамиплазми на 11–12%. Період напіввиведення становить приблизно 30 годин.Біодоступність після приймання усередину перевищує 90%.Флуконазол добре проникає у всі рідини організму. У роговому шарі,епідермі, дермі і потовій рідині досягаються концентрації, що перевищуютьсироваткові; флуконазол накопичується в роговому шарі, через 6 місяців післязавершення терапії препарат визначається в нігтях. Виявляється у грудномумолоці у таких самих концентраціях, що і у крові.Виводиться здебільшого нирками; приблизно 80% дози, що була введена,виявляють у сечі в незмінeному вигляді. Кліренс препарату пропорційний кліренсукреатиніну.

Показання для застосування. Капсули по 50 мг і 100 мг - кандидоз слизових оболонок (порожнини рота,глотки, стравоходу, неінвазивний бронхолегеневий кандидоз, кандидурія,атрофічний кандидоз порожнини рота, зумовлений носінням зубних протезів);криптококоз, включаючи криптококовий менінгіт; системний кандидоз, включаючикандидемію, дисемінований кандидоз та інші форми інвазивної кандидозноїінфекції (очеревини, ендокарда, очей, дихальних та сечових шляхів);висівкоподібний лишай; глибокі ендемічні мікози; профілактика грибкових інфекцій у хворих з злоякісними новоутвореннями при лікуванніцитостатичними засобами та проведенні променевої терапії, а також при іншихстанах, обумовлених імуносупресією.Капсули по 150 мг - генітальний кандидоз (гострий та хронічнийрецидивуючий вагінальний кандидоз, баланіт); мікози шкіри, включаючи мікозишкіри стоп, тулуба, пахвинної ділянки;оніхомікоз.

Спосіб застосування та дози. Застосовують внутрішньо. Добова дозаДифлюзолу® залежить від природи і тяжкості грибкової інфекції івизначається індивідуально.Дорослі:при вагінальному кандидозі – 0,15 г 1 раз на добу; при кандидозах слизових оболонок – 0,05 - 0,1 г 1 раз на добу протягом14–30 днів;при мікозах шкіри рекомендована доза становить 150–200 мг один раз натиждень або 50 мг один раз на добу. Тривалість терапії у звичайних випадкахстановить 2–4 тижні, однак при мікозах стоп може бути необхідною більшдовгочасна терапія (до 6 тижнів). При висівкоподібному лишаю рекомендована дозастановить 50 мг один раз на добу протягом 2–4 тижнів;при криптококових інфекціях у перший день звичайно призначають 400 мг,а потім продовжують лікування в дозі 200–400 мг один раз на добу. Тривалістьлікування 6–8 тижнів. Лікування протягом дуже тривалого терміну Дифлюзолом®у дозі 200 мг показано для профілактики рецидиву криптококового менінгіту ухворих на СНІД після завершення ними повного курсу первинного лікування;для профілактики грибкових інфекцій у хворих зі зниженою функцієюімунітету доза становить 50 мг один раз на добу, доки хворий перебуває в групіризику;при оніхомікозірекомендована доза становить 150–200 мг один раз на тиждень; лікування вартопродовжувати до повного заміщення інфікованого нігтя здоровим.Дітям з 6 років при нормальній функції нирок препарат призначаютьщодня, 1 раз на добу з розрахунку 1–3 мг на 1 кг маси тіла при кандидозіслизових оболонок і 3–12 мг/кг на добу при системному кандидозі та криптококозізалежно від тяжкості захворювання. Дітям з порушенням функції нирок добову дозупрепарату належить зменшити (у тій самій пропорції, що і дорослим) відповіднодо ступеня наявності ниркової недостатності.Хворим літнього віку при відсутності ознак ниркової недостатностіпрепарат призначають у звичайній дозі.У хворих зпорушенням функції нирок початкова ударна доза становить від 50 до 400 мг,потім добову дозу ( залежно від показань) визначають за таблицею: Кліренс креатиніну, мл/хв Процент рекомендованої дози >50 100% 11–50 50% Хворі, що перебувають на регулярному діалізі Одна доза після кожного діалізу

Побічна дія. Можливі нудота, біль у ділянці живота, діарея,шкірний висип, головний біль; алопеція, лейкопенія, тромбоцитопенія (у осіб зпослабленим імунітетом); алергічні реакції, що вимагають відміни препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату або триазольнихсполук, вагітність, лактація (на час лікування годування груддю припиняють),вік до 6 років.

Передозування. У випадку передозування показана симптоматичнатерапія (форсований діурез може прискорювати виведення препарату). Сеансгемодіалізу тривалістю 3 години знижує концентрацію Дифлюзолу® вплазмі приблизно на 50%.

Особливості застосування. Препарат слід з обережністю застосовувати у хворих звираженими порушеннями функції печінки, нирок; новонароджених; хворих на СНІД(при інших станах з послабленим імунітетом). При підвищенні активностіпечінкових ферментів у крові слід визначити доцільність подальшого застосуванняпрепарату залежно від співвідношення очікуваного лікувального ефекту та ризикупродовження лікування. При появі шкірного висипу застосування препарату слідприпинити.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дифлюзол® посилює діюантикоагулянтів, пероральних гіпоглікемічних засобів, дифеніну,гідрохлоротіазиду. При поєднанні з рифампіцином період напіввиведення Дифлюзолу®скорочується, тому необхідне деяке підвищення його дози. При спільномузастосуванні з циклоспорином, зидовудином можливо збільшення їх концентрації укрові. Одночасне застосування Дифлюзолу® з їжею, циметидином,антацидами не впливає на його всмоктування.Слід відзначити, що взаємодія з іншими лікарськими засобами спеціальноне вивчалась, але вона можлива.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці притемпературі від 15оС до 25оС. Термін придатності – 2роки.Зберігати в недоступному для дітей місці