Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Гепон лиоф. д/п р-р д/м и наруж. прим. фл. 2 мг №1Гепон лиоф. д/п р-р д/м и наруж. прим. фл. 2 мг №1

Лекарственная форма: лиоф. д/п р-р д/м и наруж. прим. фл. 2 мг
Количество в упаковке: 1
Производитель: ИММАФАРМА (Россия)

Цена: 540 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Гепон лиоф. д/п р-р д/м и наруж. прим. фл. 2 мг №1 :

Опис фармакологічної дії

Механізм дії: викликає продукцію альфа- і бета-інтерферонів, мобілізує і активує макрофаги, обмежує вироблення прозапальних цитокінів (інтерлейкіни 1, 6, 8 і фактор некрозу пухлини), стимулює вироблення антитіл до різних антигенів інфекційної природи, пригнічує реплікацію вірусів гепатиту C, простого герпесу 1 і 2 типу, енцефаломіокардіта, ВІЛ, підвищує резистентність щодо інфекцій, викликаних вірусами, бактеріями і грибами. У пацієнтів, інфікованих ВІЛ, знижує концентрацію ВІЛ у клітинах крові і в плазмі, одночасно активує імунні реакції, специфічні відносно ВІЛ. У більшості пацієнтів, інфікованих ВІЛ, лікування призводить до наступних позитивних змін: збільшується вміст CD4 + T- і NK-клітин; підвищується функціональна активність нейтрофілів і CD8 + Т-клітин, що є ключовими ланками захисту від бактерій, вірусів і грибів; посилюється вироблення антитіл, специфічних до антигенів ВІЛ, а також до антигенів збудників опортуністичних інфекцій, актуальних для даного хворого.

Показання до застосування

Корекція ослабленого імунітету при імунодефіцитних станах; лікування ВІЛ-інфекції; підвищення імунного захисту від інфекцій, лікування і профілактика опортуністичних інфекцій, викликаних бактеріями, вірусами або грибами; лікування інфекцій слизових оболонок і шкіри, спричинених грибами Candida, профілактика кандидозу слизових оболонок і шкіри при антибіотикотерапії; зменшення запальних змін (почервоніння, свербіж, набряк, печіння, біль) слизових і шкіри, а також сухості слизових.

Форма випуску

розчин для прийому всередину і для зовнішнього застосування 0.1%;

розчин для прийому всередину і для зовнішнього застосування 0.1%;

розчин для прийому всередину і для зовнішнього застосування 0.02%;

розчин для прийому всередину і для зовнішнього застосування 0.02%;

Фармакокінетика

Фармакокінетика препарату Гепон не вивчалась у зв'язку з пептидному природою.

Використання під час вагітності

Застосування при вагітності не рекомендується за винятком випадків, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду.

Не рекомендується застосовувати Гепон в період лактації.

Протипоказання до застосування

Підвищена чутливість до препарату; дитячий вік до 12 років.

Побічна дія

Чи не виявлені.

Спосіб застосування та дози

Всередину, місцево.

Дорослим і дітям старше 12 років рекомендується 10 мг всередину 1 раз в день, або 1-2 мг у вигляді 0,02-0,04% розчину - для місцевої обробки слизових і шкіри - 1 раз в день. Лікування опортуністичних інфекцій при ВІЛ-інфекції або при інших імунодефіцитах: курс лікування з щоденним прийомом по 10 мг всередину протягом 1-3 міс. Лікування і профілактика кандидозів слизових і шкіри: місцеве застосування шляхом зрошення уражених ділянок слизових оболонок і шкіри, курсом - 3 зрошення з інтервалом 1-3 дні. При вульвовагініті, цервіциті, уретриті у жінок застосовують зрошення 0,02-0,04% розчином слизової вульви, піхви, цервікса, а також примочки уражених ділянок шкіри, що прилягають до входу в піхву. При уретриті і баланопоститі у чоловіків застосовують інстиляції 0,02-0,04% розчину в уретру і примочки на уражені ділянки шкіри. Обробку слизових і шкіри повторюють з інтервалом в 1 -3 дня. Для профілактики кандидозу слизових оболонок і шкіри як можливого ускладнення антибіотикотерапії рекомендується проводити зрошення (примочки) 0,02-0,04% розчином під час курсу лікування антибіотиком. Для зниження інтенсивності запалення слизові оболонки слід зрошувати 0,02-0,04% розчином, а на запалені ділянки шкіри прикладати змочені таким же розчином марлеві серветки.

Передозування

В даний час про випадки передозування препарату Гепон не повідомлялося.

Взаємодії з іншими препаратами

Чи не описано.

Особливі вказівки при прийомі

Результати проведених клінічних досліджень показують, що активація місцевого імунітету позитивно впливає на перебіг ерозивно-виразкового ураження гастро-дуоденальної зони у хворих похилого віку. Гепон може бути рекомендований як у вигляді монотерапії, так і в комбінації з амоксициліном, трихополом і омепразолом. Активація місцевого імунітету слизової оболонки кишечника ефективна для лікування дисбактеріозу кишечника і синдрому роздратованого кишечника, при цьому Гепон може бути рекомендований у вигляді монотерапії (мікроклізми).

Умови зберігання

У сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 8 ° C.

Термін придатності

24 міс.