Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Эбрантил капс. тверд. с модиф. высвоб. 30 мг №50Эбрантил капс. тверд. с модиф. высвоб. 30 мг №50

Лекарственная форма: капс. тверд. с модиф. высвоб. 30 мг
Количество в упаковке: 50
Производитель: Nycomed (Германия)

Нет в наличии

Инструкция Эбрантил капс. тверд. с модиф. высвоб. 30 мг №50 :

Опис фармакологічної дії

Антигіпертензивний препарат. Альфа 1 адреноблокатор. Ебрантил блокує постсинаптичні α1-адренорецептори, завдяки чому знижується периферичний опір. Крім того, Ебрантил регулює центральний механізм підтримки судинного тонусу і має слабку бета-адреноблокирующим дією. ЧСС, серцевий викид при його введенні не змінюються. Низький серцевий викид може підвищуватися за рахунок зниження судинного опору. Ортостатичних явищ, як правило, Ебрантил не викликає. Ебрантил блокує вазоконстрикцію, що викликається α2-адренорецепторами, і не викликає рефлекторної тахікардії, обумовленої вазодилатацией. Ебрантил збалансовано знижує систолічний та діастолічний АТ, зменшуючи периферичний опір і не викликає рефлекторної тахікардії. Урапіділ знижує перед- і постнавантаження на серце, підвищує ефективність серцевого скорочення, тим самим, за відсутності аритмії, препарат збільшує знижений хвилинний обсяг серця. Ебрантил має центральний і периферичний механізми дії. Переважно блокує периферичні постсинаптичні α1-адренорецептори, таким чином, препарат блокує судинозвужувальну дію катехоламінів. В ЦНС урапіділ впливає на активність судинного центру, що проявляється в запобіганні рефлекторного збільшення (або зниження) тонусу симпатичної нервової системи. Урапіділ не впливає на показники вуглеводного обміну, обмін сечової кислоти і не викликає затримки рідини в організмі.

Показання до застосування

гіпертонічний криз, рефрактерна гіпертензія або важкий ступінь її вираженості, керована артеріальна гіпотензія під час і / або після хірургічної операції.

Форма випуску

капсули пролонгованої дії 30 мг; флакон (флакончик) 30 пачка картонна 1;

Фармакодинаміка

Ебрантил відноситься до препаратів, що блокують постсинаптичні альфа 1 адренорецептори, завдяки чому знижується периферичний опір. Крім того, препарат Ебрантил регулює центральний механізм підтримки судинного тонусу і має слабку бета-адреноблокирующим дією. ЧСС, серцевий викид при його введенні не змінюються. Низький серцевий викид може підвищуватися за рахунок зниження судинного опору. Ортостатичних явищ, як правило, препарат Ебрантил не викликає. Блокує вазоконстрикцию, викликану альфа2-адренорецепторами, і не викликає рефлекторної тахікардії, обумовленої вазодилатацией. Препарат Ебрантил збалансовано знижує систолічний та діастолічний АТ, зменшуючи периферичний опір. Урапіділ знижує перед- і постнавантаження на серце, підвищує ефективність серцевого скорочення, тим самим, за відсутності аритмії, препарат збільшує знижений хвилинний обсяг серця.

Використання під час вагітності

Препарат під час вагітності може застосовуватися тільки після ретельної оцінки користі / ризику для вагітної і плода, так як клінічні дані щодо застосування препарату у жінок в III триместр вагітності обмежені і відсутні при застосуванні в III триместр вагітності.

Препарат не слід застосовувати в період годування груддю.

Використання при порушенням функції нирок

З обережністю слід призначати препарат при порушенні функції нирок.

Протипоказання до застосування

- підвищена чутливість до препарату;

- аортальнийстеноз;

- відкритий Боталлов проток;

- вагітність;

- період лактації (ефективність і безпека не встановлені);

- дитячий вік (до 18 років).

З обережністю:

- похилий вік;

- порушення функції печінки і / або нирок;

- гіповолемія.

Побічна дія

Більшість наступних побічних ефектів обумовлені різким зниженням артеріального тиску, проте досвід клінічного застосування показує, що вони зникають протягом декількох хвилин після проведення крапельної інфузії. При появі тяжких побічних ефектів слід припинити застосування препарату.

З боку серцево-судинної системи: іноді - серцебиття, тахікардія, брадикардія, стенокардія, диспное, аритмії; дуже рідко - тромбоцитопенія *.

З боку шлунково-кишкового тракту: часто - нудота; іноді - блювота.

З боку центральної нервової системи: часто-запаморочення, головний біль; дуже рідко - відчуття неспокою.

З боку нирок і сечостатевої системи: рідко - пріапізм.

З боку дихальної системи: рідко - закладеність носових ходів.

З боку шкіри і підшкірних тканин: іноді - підвищене потовиділення; рідко - алергічні реакції (свербіж, еритема, екзантема).

Спосіб застосування та дози

Для поступового зниження артеріального тиску рекомендована доза становить по 30 мг 2 рази на добу. З метою швидкого зниження артеріального тиску рекомендована доза - по 60 мг 2 рази на добу. Доза препарату підбирається індивідуально. Зазвичай загальна кількість урапідилу становить 60-180 мг / сут, загальна добова доза ділиться на 2 прийоми. Капсули препарату Ебрантил приймають 2 рази на добу вранці та ввечері під час їжі, запиваючи невеликою кількістю рідини. Препарат застосовують для тривалого лікування. При застосуванні препарату у пацієнтів з порушенням функції печінки і / або нирок і в осіб похилого віку може виникнути необхідність знизити дозу препарату.

Передозування

Симптоми: з боку серцево-судинної системи - запаморочення, ортостатична гіпотензія та колапс; з боку центральної нервової системи - стомлюваність і зниження швидкості реакцій. Лікування: прогресуюче зниження артеріального тиску крові може бути зменшено за рахунок піднімання нижніх кінцівок, заміщення об'єму циркулюючої крові, при відсутності ефекту - застосування вазоконстрикторів, які вводять в / в повільно під контролем АТ. У дуже рідкісних випадках необхідно в / в введення катехоламінів (наприклад 0,5-1,0 мг адреналіну в 10 мл фізіологічного розчину).

Умови зберігання

При температурі не вище 25 ° C.

Термін придатності

24 міс.