Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Экселон капс 3мг №28Экселон капс 3мг №28

Лекарственная форма: капс 3мг
Количество в упаковке: 28
Производитель: Novartis Pharma Stein (Швейцария)

Цена: 1 945 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Экселон капс 3мг №28 :

Латинська назва

Exelon

Форма випуску

Капсули, розчин для прийому всередину, трансдермальна терапевтична система (ТТС)

Склад

1 капсула містить: Активна речовина: рівастігмін (в формі гидротартрата) 1,5 і 3 мг. Допоміжні речовини: магнію стеарат, метилгідроксипропілцелюлоза (гіпромелоза), целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, титану діоксид (Е 171), желатин, заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172).

Показання до застосування

- Слабо або помірно виражена деменція типу Альцгеймера: ймовірна хвороба Альцгеймера, хвороба Альцгеймера.

Протипоказання

- Підвищена чутливість до Ривастигмін, інших похідних карбамат або іншим ингридиентам, що входять до складу препарату.

- Екселон протипоказаний пацієнтам з тяжкими порушеннями функції печінки, оскільки його застосування в даній популяції не вивчено.

Спосіб застосування та дози

Екселон слід приймати всередину 2 рази на добу, під час сніданку та вечері. При застосуванні препарату у хворих, особливо чутливих до впливу холинергических препаратів, лікування слід починати з застосування препарату в дозі 1 мг 2 рази на добу. Початкова рекомендована доза - по 1,5 мг (0,75 мл розчину) 2 рази на добу. Якщо по закінченні мінімум двох тижнів лікування відзначається добра переносимість цієї дози, вона може бути збільшена до 3,0 мг 2 рази на добу. У разі хорошої переносимості приймається хворим дози можливе подальше її збільшення - до 4,5 мг 2 рази на добу і далі до 6 мг 2 рази на добу - з інтервалом часу не менше 2-х тижнів після кожного збільшення дози. Небажані явища, а саме, нудота, блювота, болі в животі, зниження апетиту або зниження маси тіла, що спостерігаються під час лікування, можуть зменшитися після пропуску одного або декількох доз препарату. Якщо небажані явища зберігаються, добову дозу препарату слід знизити до попередньої добре переноситься хворим дози. Підтримуюча доза становить: від 1.5 мг до 6.0 мг 2 рази на добу. З метою досягнення найкращого терапевтичного ефекту дозу препарату слід зберігати на максимальному добре переносимому рівні. Максимальна добова доза: по 6.0 мг 2 рази на добу.

Побічна дія.

З боку обміну речовин: анорексія.

З боку нервової системи: тривожність, депресія, делірій, головний біль, непритомність, екстрапірамідні порушення, галюцинації.

З боку серцево-судинної системи: брадикардія, порушення мозкового кровообігу.

З боку травної системи: нудота, блювання, діарея, диспепсія, біль у животі, виразкові ураження шлунка.

З боку організму в цілому і реакції в місці прикріплення ТТС: еритема, набряк і свербіж, подразнення, запалення в місці аплікації, підвищена стомлюваність, астенія, підвищення температури тіла, зниження маси тіла.

Передозування

Симптоми: випадкове передозування препарату в більшості випадків не супроводжувалася будь-якими клінічними проявами; практично всі пацієнти продовжували лікування Екселон. При передозуванні відзначалися нудота, блювота, діарея, виражене підвищення артеріального тиску, галюцинації. З огляду на ваготоніческій ефект інгібіторів холінестерази на частоту серцевих скорочень (ЧСС), не можна виключити виникнення брадикардії та / або непритомних станів. В одному випадку було прийнято 46 мг препарату; після консервативного лікування чере 24 години спостерігалося повне одужання. Лікування: оскільки період напіввиведення ривастигмина з плазми становить близько 1 години, а тривалість інгібування ацетилхолінестерази становить близько 9 години, у випадках протікає безсимптомно передозування рекомендується не застосовувати Екселон протягом наступних 24 годин. Якщо передозування супроводжується вираженою нудотою і блювотою, слід розглянути питання з застосуванні протиблювотних засобів. При виникненні інших небажаних явищ при необхідності проводять відповідне симптоматичне лікування. При значному передозуванні може бути застосований атропіну сульфат, початкова доза якого складає 0.03 мг / кг внутрішньовенно; подальше дозування залежить від клінічного ефекту. Застосування скополамина як антидот не рекомендується.

Умови зберігання

При температурі не вище 30 ° С.

Термін придатності

5 років.