Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Каверджект шпр. 10 мг/мл №1Каверджект шпр. 10 мг/мл №1

Лекарственная форма: шпр. 10 мг/мл
Количество в упаковке: 1
Производитель: Pfizer (Германия)

Цена: 1 375 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Каверджект шпр. 10 мг/мл №1 :

латинська назва

Caverject

Форма випуску

Ліофілізат для приготування розчину для внутрішньокавернозного введення.

упаковка

Флакон 10 мкг.

Фармакологічна дія

Каверджект - простагландин Е1, який призначається при порушенні ерекції. При внутрішньокавернозному введенні (в статевий член) алпростаділ пригнічує альфа 1 адренорецептори тканин статевого члена, розслаблює мускулатуру кавернозних тіл, збільшує кровотік і покращує мікроциркуляцію, викликає ерекцію шляхом релаксації трабекулярної гладкої мускулатури запалих тіл і дилатації кавернозних артерій.

показання

Порушення ерекції нейрогенної, судинної, психогенної або змішаної етіології, діагностика порушень ерекції на додаток до інших діагностичних тестів.

Протипоказання

Встановлена ??підвищена чутливість до компонентів препарату, захворювання, які можуть привертати до виникнення пріапізму, такі як серповидноклітинна анемія, мієломна хвороба, лейкоз, анатомічні деформації статевого члена (ангуляция статевого члена, кавернозний фіброз, хвороба Пейроні), наявність імплантанта статевого члена, чоловікам, яким протипоказана або не рекомендується статеве життя.

особливі вказівки

До початку терапії препаратом Каверджект повинна бути проведена діагностика піддаються лікуванню причин порушення ерекції.

Перші ін'єкції препарату повинні проводитися в кабінеті лікаря спеціально підготовленим медичним персоналом. Самоін'екцій можна починати тільки після проведення докладного інструктажу хворого і освоєння їм техніки самоін'екцій. Лікар повинен ретельно оцінити навички хворого і його здатність до проведення даної процедури. Внутрішньокавернозне введення слід проводити з дотриманням правил асептики.

Слід здійснювати постійний нагляд за станом хворого, який проводить самостійне лікування, особливо в початковий період, коли може знадобитися зміна дози. Кожні 3 місяці хворому рекомендується відвідувати лікаря для оцінки ефективності та безпеки лікування і корекції дози (при необхідності).

Флакон з розведеним препаратом призначений для одноразового застосування і після використання викидається. Слід проінструктувати хворого про правила знищення голки, шприца і флакона.

Відомо, що після внутрішньокавернозного введення вазоактивних препаратів, включаючи Каверджект, може розвинутися пріапізм (ерекція, тривалістю більше 6 годин). Щоб знизити ризик розвитку пріапізму слід вводити найменшу ефективну дозу. Пацієнт повинен негайно повідомляти лікаря про всі випадки ерекції тривалістю більше 4 годин. Лікування пріапізму проводиться у відповідності зі сформованою медичною практикою.

Після внутрішньокавернозного введення препарату може розвинутися фіброз статевого члена, включаючи ангуляції статевого члена, освіта фіброзних вузликів і хвороба Пейроні. Частота виникнення фіброзу може збільшуватися зі збільшенням тривалості використання препарату. Для виявлення ознак фіброзу статевого члена або хвороби Пейроні настійно рекомендується регулярне обстеження хворих з уважним оглядом статевого члена. У хворих з розвитком ангуляції статевого члена, кавернозного фіброзу або хвороби Пейроні лікування препаратом повинно бути припинено.

Оскільки при внутрішньокавернозному введенні можливе невелике кровотеча, хворі, які застосовують Каверджект, повинні бути інформовані про заходи захисту від інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також через кров, включаючи вірус імунодефіциту людини (ВІЛ). Хворі, які лікуються антикоагулянтами типу варфарину або гепарину, мають підвищену схильність до кровотечі після Внутрішньокавернозне ін'єкції.

Особливий контроль необхідний у пацієнтів, які отримують інгібітори МАО, і в разі тривалої ерекції у пролікованих α-адреноміметиками (може розвинутися гіпертонічний криз); а також у пацієнтів з ІХС, хронічною серцевою недостатністю або легеневим захворюванням (сексуальна стимуляція і статеві зносини можуть призвести до загострення захворювання).

Слід строго дотримувати відповідність використовуваної лікарської форми алпростадилу конкретними показаннями для його застосування.

склад

Склад препарату: активної речовини алпростаділа 10 мкг, допоміжні речовини: лактоза, натрію цитрат.

Склад розчинника: бензилового спирту 9 мг, води для ін'єкцій q.s. 1 мл., Лікарська форма: ліофілізат для приготування розчину для внутрішньокавернозного введення.

Спосіб застосування та дози

Пряме внутрішньокавернозного введення. Рекомендується застосування голки розміром 27 - 30 G, довжиною 13 мм. Місце введення - дорсо-латеральна частина проксимальної третини статевого члена.

Побічна дія

Місцеві (найбільш часто): біль і печіння в статевому члені, пролонгована ерекція (тривалість 4-6 год), фіброз статевого члена, гематома і екхімоз в місці ін'єкції. Фіброз статевого члена, включаючи ангуляції статевого члена, освіта фіброзних вузликів і хвороба Пейроні відзначаються у 3 - 8% пацієнтів. Гематома в місці ін'єкції (3% пацієнтів) і екхімоз в місці ін'єкції (2% пацієнтів), пов'язані скоріше з технікою ін'єкції, а не з дією алпростадилу. Частота пролонгованої ерекції (4-6 година) становила 4%.

Місцеві (менше 1%): пріапізм (тривалість ерекції понад 6 год), баланіт, геморагії у місці ін'єкції, запалення, свербіж і набряк в місці ін'єкції, кровотечі з сечовипускального каналу, відчуття теплоти в статевому члені, оніміння, грибкова інфекція, роздратування, підвищена чутливість шкіри (гіперестезія), фімоз, свербіж, еритема, «венозний скид» з кавернозних тіл, хвороблива ерекція, порушення еякуляції.

Системні ефекти (найбільш часто): підвищення артеріального тиску, запаморочення, головний біль, біль в спині, інфекції верхніх дихальних шляхів, грипоподібний синдром, синусит, закладеність носа, кашель, простатит, болю не в місці ін'єкції.

Системні ефекти (менше 1%): біль в яєчках, набряк яєчок, відчуття теплоти в яєчках, потовщення яєчок, почервоніння мошонки, біль в мошонці, сперматоцеле, набряк мошонки, гематурія, порушення сечовипускання, почастішання сечовипускання, імперативні позиви до сечовипускання, біль в області тазу, зниження артеріального тиску, тахікардія, вазодилатація, периферичні судинні порушення, суправентрикулярна екстрасистолія, вазовагальние реакції, гіпестезія, м'язова слабкість, гіпергідроз, висип, свербіж не в місці ін'єкції, нудота, сухість у роті, збільшення рівня креатив нина в сироватці крові, судоми литкових м'язів, розширення зіниць.

лікарська взаємодія

Не призначений для змішування або одночасного введення з іншими препаратами, а також для спільного застосування з іншими лікарськими засобами для лікування порушення ерекції. Можливість фармакокінетичних взаємодій з іншими лікарськими засобами не досліджувалася. Спільне застосування з гіпотензивними препаратами, діуретиками, антидіабетичними препаратами (включаючи інсулін), або нестероїдними протизапальними засобами не робить якого-небудь впливу на безпеку або ефективність препарату.

Передозування

Симптоми: біль у статевому члені, тривала ерекція та / або пріапізм, необоротне погіршення еректильної функції. Лікування: якщо ерекція триває менше 6 ч, необхідно лікарське спостереження, оскільки часто відбувається спонтанна детумесценция (припинення ерекції, зменшення розмірів статевих органів внаслідок відтоку крові), якщо більш 6 год - слід провести интракавернозную ін'єкцію α-адреноміметиків (наприклад, ефедрину, епінефрину, фенілефрину , етілефріна) або виконати аспірацію крові з кавернозних тел або провести хірургічне лікування. Пацієнт повинен перебувати під медичним наглядом до зникнення системних явищ і / або до настання повної детумесценціі статевого члена.

Умови зберігання

Список Б. Зберігати при температурі не вище 25 ° С в недоступному для дітей місці. Чи не заморожувати. Розведений розчин зберігати в оригінальному флаконі при температурі не вишё 25 ° С протягом не більше 24 годин.

Термін придатності

Термін придатності ліофілізату: 2 роки.

Термін придатності розчинника: 3 роки.

Умови та термін зберігання

Відпускається за рецептом лікаря