Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Лаеннек (laennec) амп. 2 мл №10Лаеннек (laennec) амп. 2 мл №10

Лекарственная форма: амп. 2 мл
Количество в упаковке: 10
Производитель: JAPAN BIOPRODUCTS INDUSTRY, Co. Ltd. (Япония)

Цена: 9 400 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Лаеннек (laennec) амп. 2 мл №10 :

Опис фармакологічної дії

Препарат проявляє імуномодулюючі властивості за рахунок здатності стимулювати гуморальний імунітет і підвищувати функціональну активність фагоцитів та природних кілерів. Збільшує бактерицидну активність лейкоцитів периферичної крові, яка виявляється в їх здатності знищувати захоплений збудник. Цитокіни, що входять до складу препарату, активізують метаболічну і наглядову функції клітин шкіри. Біологічно активні речовини, що містяться в гідролізаті, стимулюють регенерацію (проліферацію) гепатоцитів, проявляють дезінтоксикаційні властивості, знижують відкладення ліпідів і холестерину в печінкових клітинах, підвищують активність тканинного дихання, активізують обмін речовин в печінці, знижують інтенсивність розвитку сполучної тканини в печінці.

Показання до застосування

Хронічний рецидивний герпес (в складі комплексної терапії), атопічний дерматит середнього та тяжкого ступеня тяжкості, в т.ч. ускладнений (в складі комплексної терапії), хронічні захворювання печінки: стеатогепатиту (алкогольної, метаболічної та змішаної етіології) - у вигляді монотерапії.

Форма випуску

розчин для ін'єкцій; ампула темного скла 2 мл пачка картонна 10;

розчин для ін'єкцій; ампула темного скла 2 мл пачка картонна 50;

розчин для ін'єкцій; ампула темного скла 2 мл пачка картонна 200;

Використання під час вагітності

Препарат протипоказаний при вагітності та в період грудного вигодовування.

Протипоказання до застосування

Дитячий вік, вагітність, період лактації, підвищена чутливість до препарату.

З обережністю слід застосовувати у пацієнтів з полівалентною алергією на лікарські препарати, у осіб похилого віку.

Побічна дія

Побічні ефекти відмічаються у 3.7% хворих. Клінічно значущі небажані реакції: можливі алергічні реакції (в т.ч. анафілактичний шок). Інші небажані явища: біль у місці ін'єкції (2.56%), алергічні реакції (почервоніння, свербіж шкіри) (0.37%), онемененіе в місці ін'єкції (0.37%), гінекомастія (0.37%) - причинно-наслідковий зв'язок з введенням препарату не встановлена .

Спосіб застосування та дози

При хронічному рецидивуючому герпесі і атопічний дерматит препарат вводять в / в крапельно: 10 мл (560 мг гідролізату плаценти) препарату (5 ампул) розчиняють в 250-500 мл 5% розчину глюкози або фізіологічного розчину і вводять через ліктьову вену протягом 1.5-2 ч. Ін'єкції проводять 3 рази на тиждень з інтервалом в 2 дні. Курс лікування 10 ін'єкцій. При хронічних захворюваннях печінки (стеатогепатиту / алкогольної, метаболічної та змішаної етіології /) препарат вводять в / м по 2 мл / добу (112 мг гідролізату плаценти). Залежно від тяжкості захворювання частота ін'єкцій може бути збільшена до 2-3 разів (6 мл) / сут. Препарат можна вводити в / в крапельно: 10 мл (560 мг гідролізату плаценти) препарату (5 ампул) розчиняють в 250-500 мл 5% розчину глюкози або фізіологічного розчину і вводять через ліктьову вену протягом 1.5-2 ч. Ін'єкції проводять щоденно. Курс лікування - 2-3 тижні.

Передозування

В даний час про випадки передозування препарату Лаеннека не повідомлялося.

Умови зберігання

В захищеному від світла місці, при температурі 18-25 ° C.

Термін придатності

36 міс.