Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Нолтрекс шприц 2,5 мл №1Нолтрекс шприц 2,5 мл №1

Лекарственная форма: шприц 2,5 мл
Количество в упаковке: 1
Производитель: ЗАО Биофарма (Россия)
Группа: Лекарственные средства

Цена: 1 900 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Нолтрекс шприц 2,5 мл №1 :

Нолтрекс

Латинська назва Noltrex Фармакологічна група: Інші різні засоби Нозологічна класифікація (МКБ-10) "" M19.9 Артроз неуточнений

Склад і форма випуску Шприц з замком Луєр-Лок 1 шприц матеріал-біополімер водомістких з іонами срібла «Аргиформ» (матеріал БВІСА), стерилізований парою (тривимірний поліакриламід (4,5±1,5)%, бі-дистильована вода (95,5±1,5)%, іони срібла (0,01−0,02)% у шприцах стерильних по 2,5 мл, в комплекті з голкою 18G; в упаковці 1 комплект. Опис лікарської форми 100% синтетичний полімер, высоковязкое гелевидний речовина від світло-жовтого до темно-коричневого кольору. Характеристика Засіб, що заміщає синовіальну рідину; матеріал для ендопротезування синовіальної рідини. Фармакологічна дія Фармакологічна дія - антибактеріальне, знеболювальне. Фармакодинаміка Завдяки унікальній формулі, Нолтрекс має високу біосумісність з тканинами людини.

Нолтрекс діє, відновлюючи в'язкість синовіальної рідини в суглобах, уражених остеоартрозом. У результаті цього зменшуються болі і поліпшується рухливість суглоба. Особливістю Нолтрекса є велика тривалість дії у порівнянні з іншими матеріалами, заповнюють в'язкість синовіальної рідини. Завдяки наявності іонів срібла в складі, Нолтрекс володіє антибактеріальними властивостями.

Нолтрекс перешкоджає зіткненню дотичних і тертьових поверхонь суглоба, ураженого остеоартроз, за рахунок збільшення в'язкості синовіальної рідини. У результаті зменшуються болі, поліпшується рухливість суглоба.

За рахунок унікальних властивостей Нолтрекс як губка всмоктує суглобову рідину і воду з хряща і субхондральної кістки, забезпечує декомпресію больових закінчень.

Біохімічні фрагменти суглобової рідини — ферменти запалення і протеолізу — адсорбуються і інактивуються на строго орієнтованих активних центрах полімеру.

Одночасно з цим відбувається міграція іонів срібла до поверхні суглоба, в результаті чого відбувається пригнічення ендогенної інфекції.

Нолтрекс не містить речовин тваринного походження і не є природним метаболітом. Показання Лікування артрозу (остеоартрозів) всіх великих суглобів у будь-якій стадії.

Застосування Нолтрекса для хворих із 2-ю і 3-ю стадією артрозу є реальною можливістю припинити розвиток захворювання і уникнути втрати працездатності.

Для хворих з 4-ю стадією артрозу, при наявності відповідних показань, Нолтрекс дає можливість уникнути складної і дорогої операції з протезування суглоба.

Нолтрекс дуже сильно спрощує процедуру лікування артрозу — постійний прийом різних препаратів і численні процедури замінюються щорічної ін'єкцією. Протипоказання захворювання шкіри (у т. ч. інфекції шкіри в області передбачуваного введення матеріалу;

введення матеріалу, якщо інфікований суглоб або запалений.

Беручи до уваги легку вразливість тканин при діабеті, необхідно уважно ставитися до використання Нолтрекса у цієї категорії пацієнтів. Застосування при вагітності і годуванні груддю Нолтрекс не був перевірений серед вагітних або годуючих жінок. Побічні дії Після введення Нолтрекса повідомлялося про рідкісних випадках печіння в суглобі. Всі випадки мали легку або помірну інтенсивність вираженості больового синдрому з середньою тривалістю 12-24 ч. Больовий синдром купірується прийомом нестероїдних анальгетиків. Ніякі больові симптоми не тривали більше 3 діб.

Про реакції гіперчутливості до Нолтрексу до цього часу не повідомлялося. Взаємодія Застосування Нолтрекса в комбінації з іншими ЛЗ та виробами медичної техніки не досліджувалося. Передозування Немає відомостей про передозування Нолтрекса. Спосіб застосування та дози Внутрішньосуглобово. Нолтрекс є на сьогоднішній день одним з найбільш легко застосовуваних засобів боротьби з артрозом. Весь процес застосування Нолтрекса зводиться до звичайного і дуже широко поширеною процедурою — внутрішньосуглобової ін'єкції.

Процедура введення Нолтрекса в суглобову порожнину проводиться кваліфікованим медичним персоналом амбулаторно, в умовах чистої перев'язочної або операційної з дотриманням усіх правил асептики і антисептики.

Правильна техніка введення Нолтрекса — критична точка для заключного результату лікування. Нолтрекс призначений тільки для введення спеціально навченим персоналом.

Інформація для лікарів! Перед введенням акуратно натиснути на поршень шприца доти, поки маленька крапелька не з'явиться на кінчику голки. Вводити Нолтрекс тільки з використанням спеціальної голки 18G, що знаходиться в комплекті. Перед введенням Нолтрекса в суглоб необхідно евакуювати з його порожнини ексудат. Та ж сама голка повинна використовуватися як для видалення ексудату, так і введення Нолтрекса. Нолтрекс вводиться тільки в порожнину суглоба. Проте випадкове введення в м'які тканини не призводить до ускладнень.

В колінний і тазостегновий суглоб Нолтрекс вводиться за схемою: перша ін'єкція — 2,5 мл, друга ін'єкція через тиждень — 5 мл, при III–IV стадії остеоартрозу третя ін'єкція робиться ще через тиждень у дозі 5 мл Можливе повернення до первісної дозуванні, якщо пацієнт після другої ін'єкції Нолтрекса зазначає дискомфорт.

Протягом доби після процедури навантаження на зацікавлений суглоб обмежуються.

В інші великі суглоби Нолтрекс вводиться по 2,5 мл триразово з перервою в 1 тиждень.

В залежності від стадії артрозу, клінічних проявів і відчуттів пацієнта процедура повторюється з періодичністю від 9 до 24 міс. Особливі вказівки Нолтрекс призначений для використання як ін'єкційний внутрисуставный препарат. 

Не можна вводити Нолтрекс в залізисті освіти.

Не слід використовувати Нолтрекс ні з якими іншими ін'єкційними препаратами.

Процедура лікування, пов'язана з введенням Нолтрекса, несе мінімальний ризик кровотечі, так само як і інші подібні інвазивні суглобові процедури.

Повинна дотримуватися звичайна обережність, пов'язана з інвазивними суглобовими процедурами, а саме: введення матеріалу можливо тільки в умовах чистої перев'язочної або операційної кваліфікованим медичним персоналом.

Не можна допускати заморожування і перегріву! Не слід використовувати при порушенні цілісності стерильної упаковки! Повторно не можна стерилізувати.

Шприц, голка і будь-який невикористаний матеріал повинні бути знищені безпосередньо після сеансу лікування Нолтрексом.