Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Родиолы экстракт жидкий экстракт жидк. 50 мл фл. №1Родиолы экстракт жидкий экстракт жидк. 50 мл фл. №1

Лекарственная форма: экстракт жидк. 50 мл фл.
Производитель: Биолик (Ладыжин, Украина)

Нет в наличии

Инструкция Родиолы экстракт жидкий экстракт жидк. 50 мл фл. №1 :

Фармакологические свойства
Фармакологічні властивості. Екстракт родіоли рідкий належить до групи тонізуючих засобів, характеризується адаптогенними властивостями, завдяки вмісту в кореневищах з коренями органічних кислот, дубильних речовин, бета-ситостерину, двох кристалічних речовин: n-оксифеніл ?-етанолу n-тирозину і його глікозиду n-оксифеніл-?-(?-? глюкопіранозиду)-етанолу родіолізиду. Препарат підвищує стійкість організму до несприятливих факторів (переохолодження, перегрівання, кисневе голодування, різні стреси), зменшує чи усуває психічну напруженість, підвищує розумову і фізичну працездатність за рахунок оптимізації енергетичних процесів і стимуляції функцій центральної нервової системи. Отримані експериментальні дані про антиаритмічну дію екстракту родіоли рідкого.

Показания к применению
Показання для застосування. Астенічні стани, підвищена стомлюваність, неврастенія, вегето-судинна дистонія, акінето-гіпотонічний синдром, період реконвалесценції, знижена працездатність.

Способ применения и дозы
Спосіб застосування та дози. Препарат приймають внутрішньо по 5-10 крапель 2-3 рази на день за 10 хвилин до їди. При астенії, акінето-гіпотонічному синдромі й інших захворюваннях; у психіатричній практиці призначають спочатку 10 крапель 2-3 рази на день, поступово підвищуючи дозу до 30-40 крапель на прийом. Тривалість лікування визначає лікар.

Побочные эффекты
Побічна дія. Підвищена збудливість, безсоння, головний біль, підвищення артеріального тиску. Можливі випадки підвищеної чутливості до препарату, що потребує прийому десенсибілізуючої терапії.

Противопоказания
Протипоказання. Артеріальна гіпертензія, пропасниця, підвищена чутливість до компонентів препарату, вагітність, лактація, дитячий вік.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат може посилювати вплив інгібіторів МАО й інших засобів психостимулюючої дії.

Передозировка
Передозування. На сьогодні інформації про випадки передозування не надходило. Можлива надмірна збудливість, при якій рекомендується відмінити препарат.

Особенности применения
Особливості застосування. Родіоли екстракт рідкий не рекомендують приймати в другій половині дня з метою попередження безсоння, препарат не призначають дітям до 12 років. З обережністю призначають препарат особам із серцево-судинними захворюваннями та цукровим діабетом.

Условия и сроки хранения
Умови зберігання та термін придатності. Термін придатності - 4 роки. Зберігати в прохолодному, захищеному від світла місці.