Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Роксера табл. п/о 20мг №30Роксера табл. п/о 20мг №30

Лекарственная форма: табл. п/о 20мг
Количество в упаковке: 30
Производитель: KRKA (Словения)

Цена: 205 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Роксера табл. п/о 20мг №30 :

Склад

Основна діюча речовина - розувастатин кальцію, додаткові - мікрокристалічна целюлоза, лактоза, кросповідон, колоїдний діоксид кремнію, стеарат магнію.

Показання до застосування

Медикамент Роксера успішно використовується при гіперліпідемії (другого типу А), змішаної дисліпідемії, сімейної гомозиготною гіперхолестеринемії і при гіпертригліцеридемії в комплексі зі спеціальною дієтою. Пацієнтам з наявністю холестеринових бляшок препарат призначають для уповільнення подальшого розвитку хвороби. Роксеру рекомендується використовувати для профілактики патологій серця і кровоносних судин.

Спосіб застосування

Препарат призначають строго за результатами лабораторного дослідження крові. Рекомендована початкова доза становить 5 мг / сут. Переглянути дозування і зробити корекцію потрібно не раніше ніж через місяць після застосування мінімальної дози. Максимальна добова доза Роксера становить не більше 40 мг (при нирковій недостатності легкого і середнього ступеня - не більше 30 мг / сут., При схильності до міотоксіческім ускладнень - не більше 20 мг / сут., З одночасним лікуванням геміфібразілом - не більше 10 мг / сут.). Особливістю дозування Роксера є застосування засобу для лікування пацієнтів монголоїдної раси (китайці, японці, монголи і інші). Клінічними дослідженнями доведено підвищений ступінь всмоктування препарату, тому дозування в 40 мг / добу для них строго протипоказана. Таблетки слід вживати перорально, незалежно від часу доби, не розжовуючи, запиваючи водою.

Побічна дія

Лікування препаратом Роксера часто супроводжується головним болем, запамороченням, нудотою, блювотою, закрепами, болями в м'язах, наявністю білка в сечі, астенією. Рідко лікування супроводжується підвищенням сприйнятливості до алергенів, полинейропатией, панкреатитом, підвищенням печінкових трансаміназ, алергічними проявами (свербіж, висип, кропив'янка), міопатією і рабдомиолизом. Дуже рідко побічні явища проявляються втратою пам'яті, жовтяницею, розладом стільця у вигляді діареї, гепатитом, злоякісної еритема, болями в суглобах, гематурією.

Протипоказання

Медикамент Роксера категорично заборонено використовувати для лікування пацієнтів з алергією на його компоненти, захворюваннями печінки в період загострення, стійким збільшенням активності печінкових трансаміназ, важкими порушеннями роботи нирок (при показнику клубочкової фільтрації менше 30 мл / хв), міопатією. Препарат протипоказаний для застосування в педіатрії. При лікуванні медикаментом жінок дітородного віку, слід подбати про надійне метод контрацепції. Лікування фармацевтичним препаратом Роксера протипоказано при терапії циклоспорином. Призначення Роксера понад 30 мг / сут. протипоказано при гіпотиреозі, алкоголізмі, лікування фібратами, дефіциті лактази, сепсисі, гіпотензії, людям старше 65 років і пацієнтам монголоїдної раси.

Вагітність

У період вагітності і грудному годуванні дитини препарат протипоказаний.

Передозування

Клінічна картина передозування не відзначався. Якщо при лабораторному дослідженні виявлені відхилення, призначається симптоматичне лікування.

Форма випуску

Роксера випускається у формі білих таблеток для перорального вживання, в оболонці. На одній стороні таблетки вказано кількість (в міліграмах) розувастатину. Таблетки розфасовані і запечатані в блістери по 10 шт.

таблетки з позначкою «20» - 20,83 мг РК (20 мг розувастатину);

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від дітей місці, при температурі до 30 градусів Цельсія в заводській упаковці не більше 2-х років.