Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Рыбий жир масло 100 г фл. №1Рыбий жир масло 100 г фл. №1

Лекарственная форма: масло 100 г фл.
Производитель: Лубныфарм (Лубны, Украина)

Цена: 60 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Рыбий жир масло 100 г фл. №1 :

Фармакологические свойства
До складу Риб’ячого жиру входять вітамін А (ретинол), вітамін D2 (ергокальціферол), вітамін D3 (холекальціферол), поліненасичені омега-3 жирні кислоти. Діючими речовинами Риб’ячого жиру є жирні кислоти (Міристинова, Пальмітинова, Пальмітоолеїнова, Стеаринова, Олеїнова, Цис-вакценова, Лінолева, ?-Ліноленова, Мороктинова, Гадолеїнова, Гондоєва, Ейкозапентаєнова, Цетолеїнова, Ерукова, Докозагексаєнова), вітамін А і вітамін D3. Ейкозапентаєнова кислота – ЕПК і Доксагексаєнова кислота – ДГК, які в значній кількості містяться у жирі печінки тріски, чинять такі біологічні ефекти: ДГК необхідна для нормального розвитку мозку, нервової системи і сітківки дитини; ЕПК є попередником біологічно активних молекул – ейкозаноїдів, до яких належать тромбоксан, лейкотрієни, простацикліни і простагландини. Ейкозаноїди, утворені з насиченої арахідонової кислоти, значно відрізняються за біологічним ефектом від ейкозаноїдів, утворених з омега-3 жирної кислоти (ЕПК). Так, з арахідонової кислоти утворюється тромбоксан (ТХА2), який має виражений судинозвужувальний ефект, тоді як у ТХА2, утвореного з ЕПК, цей ефект практично не виражений. Простагландини, синтезовані з арахідонової кислоти, активніші за простагландини, синтезовані з ЕПК омега-3 жирних кислот. Цим пояснюється зниження активності неспецифічної запальної реакції при прийомі достатньої кількості незамінних омега-3 жирних кислот. Омега-3 жирні кислоти є попередниками деяких ферментів, змінюють фізичні властивості клітинних мембран, включаючись до складу фосфоліпідів, безпосередньо беруть участь у процесі генної транскрипції та в процесі ацеляції (зв’язування білкової молекули з мембраною клітини).
При регулярному вживанні Риб’ячого жиру, що містить омега-3 жирні кислоти, знижується рівень тригліцеридів, холестерину ліпопротеїдів низької щільності і ліпопротеїдів дуже низької щільності, підвищується еластичність мембран клітин крові, зменшується активація тромбоцитів і пригнічується хемотаксис, що призводить до зниження в’язкості крові і ризику тромбоутворення, судинорозширювальний ефект переважає над судинозвужувальним. Зазначені властивості поліпшують мікроциркуляцію, особливо в судинах, уражених атеросклерозом.

Показания к применению
Показання для застосування.
Гіпо- та авітаміноз А, захворювання очей (пігментний ретиніт, ксерофтальмія, гемералопія, кератомаляція), системна терапія уражень шкіри та слизових оболонок, рахіту, гіпотрофії, гострих і хронічних респіраторних захворювань, запальних та ерозивних уражень травного тракту, сечовивідних шляхів, прискорення загоювання ран і зрощування кісткових переломів; профілактика розвитку атеросклерозу та тромбозу, відновлення нормальної коагуляції після тромбозу; період вагітності і годування груддю (особливо в північних широтах).

Способ применения и дозы
Спосіб застосування та дози.
Застосовують внутрішньо. Дозу препарату визначають індивідуально. Зазвичай дорослим призначають по 1 столовій ложці 2 - 3 рази на добу. Дітям з 4-тижневого віку призначають по 3 - 5 крапель 2 рази на добу, поступово підвищуючи дозу до ? - 1 чайної ложки на добу. Дітям віком до 1 року – 1 чайну ложку на добу; до 2 років – по 1 - 2 чайні ложки; від 3 до 6 років – по 1 десертній ложці; старше 7 років – по 1 столовій ложці 2 - 3 рази на добу. Курс лікування – 2 - 3 місяці. За необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць.

Побочные эффекты
Побічні ефекти.
При застосуванні рекомендованих доз побічні ефекти не виявлені.

Противопоказания
Протипоказання.
Підвищена чутливість до препарату. Гемофілія.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
При одночасному застосуванні препарату з іншими лікарськими засобами, які містять вітаміни А і D, існує можливість розвитку гіпервітамінозу.
При одночасному застосуванні будь-яких інших лікарських засобів слід повідомити про це лікарю.

Передозировка
Передозування.
При тривалому застосуванні препарату може виникнути сонливість, млявість, головний біль, нудота, блювання, біль у кістках нижніх кінцівок, демінералізація кісток.
Лікування: зменшити дозу або тимчасово припинити застосування Риб’ячого жиру та призначити симптоматичне лікування.

Особенности применения
Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Слід дотримуватися обережності при призначенні препарату в перші 3 місяці вагітності, оскільки є повідомлення про можливість тератогенного ефекту при довготривалому застосуванні великих доз. З обережністю призначають хворим на гострий і хронічний нефрит, при декомпенсації серцевої недостатності, хронічній жовчокам’яній хворобі і хронічному панкреатиті (можливе загострення процесу).

Условия и сроки хранения
Термін придатності.
1 рік.
Умови зберігання.
Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 10 °С.
Зберігати в недоступному для дітей місці!

Условия отпуска
Умови відпуску:
без рецепту

Упаковка
Упаковка.
По 50 г або по 100 г у флаконах скляних.