Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Угрин® настойка фл. 100 мл №1Угрин® настойка фл. 100 мл №1

Лекарственная форма: настойка фл. 100 мл
Производитель: Красная звезда (Харьков, Украина)

Цена: 67 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Угрин® настойка фл. 100 мл №1 :

Фармакологические свойства
Фармакологічні властивості. Угрин® має виражену ранозагоювальну, протизапальну та антимікробну дію. Не спричиняє явищ запалення, гіперемії, подразнення шкіри, у той же час зберігає її гідрофільність.
Добре всмоктується та добре впливає на шкіру обличчя, зберігаючи її гідрофільність. У середньому, позитивний результат застосування препарату спостерігається на 3-5-й день.

Показания к применению
Показання для застосування. Вугровий висип і жирна себорея обличчя легкої і середньої тяжкості (лікування та профілактика), піодермія, дерматити. Лікувально-гігієнічний засіб для догляду за шкірою обличчя.

Способ применения и дозы
Спосіб застосування та дози. Уражені ділянки шкіри протирають ватним тампоном, змоченим препаратом, 3-5 разів на день, не змиваючи і не витираючи протягом 1,5-2 годин. Хворим рекомендується не видавлювати вугрі. Курс лікування – 3-15 днів. Через 10-15 днів курс лікування можна повторити. Під час лікування шкіру обличчя треба мити теплою водою і дитячим милом, уранці та ввечері, з обов’язковим ополіскуванням холодною водою.
При дерматитах і піодермії препарат наносять на уражені ділянки шкіри рівним шаром, 3-5 разів на день. Курс лікування – 1 місяць. За необхідності курс лікування можна повторити.
Як гігієнічний засіб Угрин® використовують таким чином: ватним тампоном, змоченим препаратом, протирають жирну та нормальну шкіру обличчя 1-3 рази на день.

Побочные эффекты
Побічна дія. Не виявлена.

Противопоказания
Протипоказання. Не встановлені.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат посилює дію протизапальних, репаративних та антимікробних засобів.

Особенности применения
Особливості застосування. Препарат не розводять.

Условия и сроки хранения
Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей та захищеному від світла місці, при температурі не вище 30°С. Термін зберігання - 2 роки.

Упаковка
Настойка по 100 мл у флаконах, банках