Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Задитен сироп 0,2 мг/мл 200 мл №1Задитен сироп 0,2 мг/мл 200 мл №1

Лекарственная форма: сироп 0,2 мг/мл 200 мл
Количество в упаковке: 1
Производитель: Alfasigma SpA

Цена: 550 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Задитен сироп 0,2 мг/мл 200 мл №1 :

Сироп Задітен (Zaditen)

діючі речовини

кетотифен

Належність до ATX-класифікації:

R Дихальна система

R06 Антигістамінні препарати для системного застосування

R06AX Інші антигістамінні препарати для системного застосування

R06AX17 Кетотифен

Опис фармакологічної дії

Стабілізатор мембран тучних клітин, має помірну H1-гистаміноблокирующєє активністю, пригнічує виділення гістаміну, лейкотрієнів з базофілів і нейтрофілів, знижує накопичення еозинофілів в дихальних шляхах і реакцію на гістамін, пригнічує ранню та пізню астматичні реакції на алерген.

Попереджає розвиток бронхоспазму, не робить бронходілятуючого ефекту.

Пригнічує ФДЕ, в результаті чого підвищується вміст цАМФ в клітинах жирової тканини.

Терапевтична дія повною мірою проявляється через 1.5-2 міс від початку терапії.

Показання до застосування

Профілактика алергічних захворювань: атопічна бронхіальна астма, алергічний бронхіт, сінна лихоманка, алергічний риніт, алергічний дерматит, кропив'янка, алергічний кон'юнктивіт.

Форма випуску

Сироп для дітей 1 мг / 5 мл; флакон (флакончик) 200 мл;

Фармакодинаміка

Гальмує вивільнення гістаміну та інших медіаторів (повільно реагує субстанція анафілаксії, лімфокіни та ін.) Із стовбурових клітин і базофілів. Неконкурентно блокує H1-гістамінові рецептори, інгібує фосфодіестеразу, підвищує рівень цАМФ в клітинах. Пригнічує сенсибілізацію еозинофілів рекомбінантними цитокінами людини і їх накопичення в дихальних шляхах. Запобігає розвитку симптомів гіперреактивності дихальних шляхів, обумовленої фактором активації тромбоцитів або дією алергенів. Попереджає розвиток бронхоспазму (не робить бронхорасширяющего дії). Клінічний ефект розвивається через 6-8 тижнів. Пригнічує ЦНС.

Фармакокінетика

Після прийому всередину всмоктується практично повністю. Біодоступність становить приблизно 50%, внаслідок ефекту «першого проходження» через печінку. Час досягнення Cmax в плазмі - 2-4 ч, зв'язування з білками плазми - 75%. Проходить через гематоенцефалічний бар'єр і проникає в грудне молоко.

Метаболізується в печінці; головний метаболіт (кетотифен-N-глюкуронід) практично неактивний.

Виведення з організму відбувається у дві фази: з T1 / 2 3-5 ч і 21 ч відповідно. Протягом 48 годин із сечею виводиться основна частина прийнятої дози: 1% - в незміненому вигляді і 60-70% - у вигляді метаболітів.

Використання під час вагітності

Протипоказано.

Категорія дії на плід по FDA - C.

На час лікування слід припинити грудне вигодовування.

Протипоказання до застосування

Гіперчутливість, вагітність, період лактації.

C обережністю. Епілепсія, печінкова недостатність.

Побічні дії

З боку нервової системи: сонливість, запаморочення, уповільнення швидкості реакції (зникають через кілька днів терапії), седативний ефект, відчуття втоми; рідко - неспокій, порушення сну, нервозність (особливо у дітей).

З боку травної системи: сухість у роті, підвищення апетиту, нудота, блювота, біль у шлунку, запори.

З боку сечовиділення: дизурія, цистит.

Інші: тромбоцитопенія, збільшення маси тіла, алергічні шкірні реакції.

Спосіб застосування та дози

Дітям: у віці до 6 міс - сироп в дозі 0.05 мг / кг, від 6 місяців до 3 років - 0.5 мг 2 рази на добу, від 3 років і старше - 1 мг 2 рази на добу. Тривалість лікування - не менше 3 міс.

Скасування терапії проводять поступово, протягом 2-4 тижнів.

Передозування

Симптоми: сонливість, сплутаність свідомості, дезорієнтація, бради- або тахікардія, зниження артеріального тиску, задишка, ціаноз, судоми, підвищена збудливість, кома.

Лікування: промивання шлунка (якщо пройшло небагато часу з моменту прийому), симптоматичне лікування, при розвитку судомного синдрому - барбітурати короткої дії і бензодіазепіни.

Діаліз неефективний.

Взаємодії з іншими препаратами

Підсилює дію снодійних, антигістамінних ЛЗ, етанолу. У поєднанні з гіпоглікемічними ЛС збільшується ймовірність розвитку тромбоцитопенії.

Запобіжні заходи при прийомі

Не призначений для купірування нападу бронхіальної астми. Не рекомендується відразу скасовувати попередню терапію бета-адреноміметиками, глюкокортикоїдами, АКТГ (скасування проводять протягом мінімум 2 тижні, поступово знижуючи дози).

З обережністю застосовувати під час роботи водіям транспортних засобів і людям, професія яких пов'язана з підвищеною концентрацією уваги.

У пацієнтів, які одночасно застосовують пероральні гіпоглікемічні засоби, слід контролювати кількість тромбоцитів в периферичної крові.

Слід враховувати, що сироп містить етиловий спирт (2,35 об'ємних%) і вуглеводи (0,6 г / мл).

Особливі вказівки при прийомі

Небажана різка відміна попереднього лікування бета-адреностимуляторами, ГКС, АКТГ у хворих на бронхіальну астму та бронхоспастичним синдромом після приєднання до терапії кетотифену, скасування проводять протягом мінімум 2 тижні, поступово знижуючи дози.

Лікування припиняють поступово, протягом 2-4 тижнів (можливий рецидив астматичних симптомів). Особам, чутливим до седативного дії, в перші 2 тижні препарат призначають малими дозами. Не призначений для купірування нападу бронхіальної астми.

У пацієнтів, які одночасно застосовують пероральні гіпоглікемічні ЛС, слід контролювати кількість тромбоцитів в периферичної крові.

В період лікування необхідно дотримуватися обережності при водінні автотранспорту і занятті ін. Потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкої реакції.

Умови зберігання

Список Б .: При температурі не вище 25 ° C.