Депакин энтерик 300 таблетки п/о кишечно-раств. 300 мг № 100

574,00 ₴
В наличии
SKU
13942

Інструкція
Склад
діюча речовина: вальпроат натрію; 1 таблетка містить вальпроату натрію 300 мг;

допоміжні речовини: повідон (К 90), кальцію силікат, тальк, магнію стеарат; оболонка: метакрилатний сополімер (тип А), тальк, опаспрі білий типу К1-7000 (містить титану діоксид (Е 171) і гідроксипропілцелюлозу), діетилфталат, целюлози ацетатфталат.
Лікарська форма
Таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні.

Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору, двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою.
Фармакотерапевтична група
Протиепілептичні препарати.

Код АТС
N Препарати для лікування захворювань нервової системи

N03 Протиепілептичні засоби

N03A Протиепілептичні засоби

N03AG Похідні жирних кислот

N03AG01 Кислота вальпроєва
Таблетки Депакін Хроно показані:

В якості монотерапії:

первинної генералізованої епілепсії клонико-тонічних нападів з миоклоническими судомами або без них, абсансов, міоклонічних нападів, комбінованих тоніко-клонічних нападів і абсансов;
доброякісної парціальної епілепсії, зокрема роландической епілепсії.
В якості монотерапії або в комбінації з іншими протиепілептичними препаратами:

вторинної генералізованої епілепсії;
простих або складних парціальних епілептичних припадках.
Якщо монотерапія не є достатньо ефективною, показано комбіноване застосування препарату Депакін Ентерік 300 з іншим протисудомну препаратом.Протипоказання
Підвищена чутливість до препарату або до будь-якого з компонентів лікарського засобу в анамнезі.
Гострий гепатит.
Хронічний гепатит.
Випадки тяжкого гепатиту в індивідуальному або сімейному анамнезі пацієнта, особливо спричинені лікарськими препаратами.
Печінкова порфірія.
Комбінація з мефлохіном і препаратами звіробою.
Спосіб застосування
Рекомендована середня добова доза вальпроату становить 20-30 мг/кг для дітей і дорослих. Добові дози більше 35 мг/кг для дітей і 30 мг/кг для дорослих дуже рідко необхідні при монотерапії препаратом.

Терапевтичний ефект, як правило, спостерігається, коли концентрація в плазмі крові досягає 40-100 мг/л (278-694 мкмоль/л).

Дозу слід зменшити, якщо концентрації препарату в плазмі крові перевищують 200 мг/л (1388 ммоль / л). Рівень препарату в плазмі крові рекомендується визначати при застосуванні дози 50 мг/кг на добу або вище.

Забір крові для визначення концентрації вальпроєвої кислоти бажано брати вранці перед прийомом першої дози препарату.
Особливості застосування
Вагітні
Протипоказано.

Діти
Дітям до 11 років, з огляду на розмір таблетки та необхідність титрування дози, препарат Депакін Ентерік 300 рекомендується застосовувати у формі сиропу.

Водії
Пацієнтів, які керують транспортними засобами та працюють зі складними механізмами, слід попередити про небезпеку виникнення сонливості, особливо у разі комплексної протисудомної терапії або одночасного застосування інших лікарських препаратів, які можуть посилювати сонливість.
Передозування
Симптоми: кома з м'язовою гіпотонією, гіпорефлексія, міоз, порушення дихальної функції і метаболічний ацидоз. Описані поодинокі випадки внутрішньочерепної гіпертензії, що виникає через набряк мозку.

Лікування: промивання шлунка, підтримання ефективного діурезу, спостереження за станом серцево-судинної і дихальної систем. У дуже важких випадках, при необхідності можна провести екстраренальную діаліз.

Як правило, прогноз такого отруєння сприятливий. Незважаючи на це, зареєстровано кілька випадків летального результату.
Побічні ефекти
З боку крові та лімфатичної системи. Повідомлялося про випадки дозозависимой тромбоцитопенії, які, як правило, виявлялися систематично, але не мали ніяких клінічних наслідків. Пацієнтам з безсимптомною тромбоцитопенією, якщо це можливо, враховуючи дані про рівень тромбоцитів у крові та контроль захворювання, зменшують дозу цього лікарського засобу, після чого тромбоцитопенія зазвичай зникає.
Взаємодія
Протипоказані комбінації:

З мефлохіном: ризик виникнення епілептичних нападів у хворих на епілепсію посилення метаболізму вальпроєвої кислоти та судомний ефект мефлохіну.
З препаратами звіробою: ризик зниження концентрації противосудорожного препарату в плазмі крові та зменшення його ефективності.
Під час лікування вальпроатом не слід вживати алкогольні напої.
Термін придатності
3 роки.
Умови зберігання
Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці у сухому місці при температурі не вище 25 °С.
Упаковка
№ 100 (10х10): по 10 таблеток у блістері, по 10 блістерів у картонній коробці.
Категорія відпуску
За рецептом.

Характеристики
Производитель Sanofi Winthrop Industrie
Страна производителя Франция
Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Депакин энтерик 300 таблетки п/о кишечно-раств. 300 мг № 100