Хелинорм кап. 324 мг №28

1804,00 ₴
В наличии
SKU
E000424

склад
PylopassTM (інактивовані бактерії пробіотичного штаму Lactobacillus reuteri) 200 мг
Допоміжні речовини: кукурудзяний декстрин (носій), лактоза (носій), желатин (інгредієнт капсули), діоксид кремнію (антистежуючий агент).
Фармакологічна дія
Хелінорм – інноваційний засіб для боротьби з бактеріями Хелікобактер пілорі.
Хелікобактер пілорі - це патогенна бактерія, що виживає в кислотному середовищі шлунка людини, якої інфіковано понад 50% населення всього світу. Багато випадків виразок шлунка та дванадцятипалої кишки, гастритів, дуоденітів, раку шлунка етіологічно пов'язані з інфекцією Хелікобактер пілорі. Однак у більшості інфікованих носіїв Хелікобактеру пілорі не виявляється жодних симптомів захворювань.
Як працює Хелінорм?
В результаті багаторічних досліджень німецькі вчені відкрили особливий штам лактобактерій, який має специфічну антихелікобактерну дію. Цей штам отримав назву PylopassTM. Саме він і є чинним початком Хелінорма.
Особливість цих лактобактерій полягає в тому, що вони розпізнають поверхневі рецептори клітинної стінки Хелікобактер пілорі та зв'язуються з ними. Утворюються так звані ко-агрегати, які природним чином, через шлунково-кишковий тракт, виводяться з організму. В результаті знижується рівень Хелікобактер пілорі в організмі, що сприяє зменшенню ризику виникнення захворювань шлунка та дванадцятипалої кишки.
Продукт пройшов добровільну сертифікацію.
Показання
Як біологічно активна добавка до їжі - містить пробіотичного штаму лактобактерій, що містить метаболіти (у тому числі нуклеотиди).
Протипоказання
Індивідуальна нестерпність компонентів.
Як приймати, курс прийому та дозування
Дітям старше 6 років по 1 капсулі 1 раз на день під час їди, дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їди. Тривалість прийому – 4 тижні.
Перед застосуванням рекомендується проконсультуватись із лікарем.

Характеристики

Характеристики
Производитель Эвалар
Страна производителя Россия

Отзывы

Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Хелинорм кап. 324 мг №28