Ингавирин капсулы 60 мг №10

750,30 ₴
В наличии
SKU
E000430

Склад
діюча речовина: імідазолілетанамід пентандіова кислота (вітаглутам);

1 капсула містить імідазолілетанамід пентандіової кислоти (вітаглутаму) у перерахуванні на 100% речовину 60 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль картопляний; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат;

склад оболонки капсули: титану діоксид (Е 171), хіноліновий жовтий (Е 104), азорубін (Е 122), понсо 4R (Е 124), желатин.

Лікарська форма
Капсули.

Фармакотерапевтична група
Противірусні засоби для системного застосування.

Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка.

Лікарський засіб чинить противірусну дію, ефективний щодо вірусів грипу типу А (A/H1N1, у т.ч. «свинячого» A/H1N1 sw1, A/H3N2, A/H5N1), типу В, аденовірусної інфекції, парагрипу, респіраторно-синцитіальної інфекції.

Противірусний механізм дії – інгібіція репродукції вірусу на етапі ядерної фази, затримка міграції заново синтезованого NP- вірусу з цитоплазми в ядро. Модулює функціональну активність інтерферону: спричиняє підвищення вмісту інтерферону в крові до фізіологічної норми, стимулює й нормалізує знижену α-інтерферонпродукуючу здатність лейкоцитів крові, стимулює γ-інтерферонпродукуючу здатність лейкоцитів.

Спричиняє генерацію цитоксичних лімфоцитів і підвищує вміст NK-, Т-клітин, які мають високу кілерну активність щодо трансформованих вірусами клітин і противірусну активність. Протизапальна дія зумовлена пригніченням продукції ключових протизапальних цитокінів [фактора некрозу пухлини (TNF-α), інтерлейкінів (IL-1β і IL-6)], зниженням активності мієлопероксидази.

Терапевтична ефективність при грипі та інших гострих респіраторних вірусних інфекціях (ГРВІ) проявляється у скороченні періоду гарячки, зменшенні інтоксикації (головний біль, слабість, запаморочення), катаральних явищ, зниженні числа ускладнень і тривалості захворювання у цілому. Проведені токсикологічні дослідження свідчать про низьку токсичність і високу безпеку препарату (LD50 перевищує терапевтичну дозу більш ніж у 3000 разів). Встановлено, що препарат не має мутагенної, імунотоксичної, алергізуючої та канцерогенної дії, не чинить місцевої подразнювальної дії.

Інгавірин не впливає на репродуктивну функцію, не чинить ембріотоксичної та тератогенної дії.

Показання
Лікування і профілактика грипу А і В та інших гострих респіраторних інфекцій (аденовірусна інфекція, парагрип, респіраторно-синцитіальна інфекція).

Протипоказання
Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з компонентів лікарського засобу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії
Немає даних щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами.

Особливості щодо застосування
Не застосовувати одночасно з іншими противірусними лікарськими засобами. Якщо у вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтесь з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб. Пацієнти з такими рідкісними спадковими захворюваннями, як непереносимість галактози, дефіцит лактази Лаппа або порушення мальабсорбції глюкози-галактози, не повинні приймати цей препарат.

Допоміжні речовини азорубін (Е 122) та понсо 4R (Е 124), які входять до складу лікарського засобу, можуть спричиняти алергічні реакції.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає даних щодо застосування препарату в період вагітності та годування груддю, тому не слід застосовувати препарат у цей період.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами Не впливає.

Спосіб застосування та дози
Застосовують всередину незалежно від прийому їжі.

Для лікування грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій приймати по 1 капсулі (90 мг) 1 раз на добу впродовж 5–7 днів (залежно від тяжкості стану). Застосування препарату починати з моменту появи перших симптомів захворювання, не пізніше

36 годин від початку хвороби.

Для профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій після контакту з хворими приймати по 1 капсулі (90 мг) 1 раз на добу впродовж 7 днів.

Діти
Немає даних щодо застосування препарату дітям, тому їм не слід призначати Інгавірин.

Передозування
Випадки передозування лікарського засобу не відомі.

Побічні ефекти
Алергічні реакції, включаючи висипання, свербіж, кропив’янку, ангіоневротичний набряк.

Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 º С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Категорія відпуску
Без рецепта.

Характеристики

Характеристики
Производитель Валента Фарм
Страна производителя Россия

Отзывы

Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Ингавирин капсулы 60 мг №10