Эффезел гель 1мг+25мг по 30 г

779,00 ₴
В наличии
SKU
E000441

Категорія відпустки
За рецептом

склад
діючі речовини: adapalene, benzoyl peroxide;
1 г гелю містить адаполлену 1 мг та бензоїлу пероксиду 25 мг;
допоміжні речовини: Симульгель 600 РНА (сополімер акриламіду та натрію акрилоїлдиметилтаурату, ізогексадекан, полісорбат 80, сорбітанолеат), натрію докузат, динатрію едетат, гліцерин, полоксамер 124, пропіленгліколь, вода
Фармакологічна група
Препарати для місцевого лікування акне. Ретиноїди для місцевого лікування акне. Адапален, комбінації.
Фармакодинаміка.
До складу препарату входять дві активні речовини з різними, але взаємодоповнювальними механізмами дії.
Адапален – це хімічно стабільна похідна нафтової кислоти з ретиноїдною дією. У дослідженнях біохімічного та фармакологічного профілю було показано дію адаполлену при захворюванні, викликаному Acne vulgaris: він є потужним модулятором клітинної диференціації та кератинізації, а також має протизапальні властивості. Механізм дії адаполену ґрунтується на зв'язуванні сполуки зі специфічними ядерними рецепторами ретиноєвої кислоти. Сучасні дані дозволяють припустити, що при місцевому застосуванні адапален нормалізує диференціацію фолікулярних епітеліальних клітин, завдяки чому зменшується утворення мікрокомедонів. У моделях in vitro адапален пригнічує хемотаксичну (спрямовану) та хемокінетичну (випадкову) відповіді поліморфноядерних лейкоцитів людини; також він пригнічує перетворення арахідонової кислоти на медіатори запалення. За даними досліджень in vitro, адапален пригнічує фактори AP-1, а також експресію toll-подібних рецепторів 2. Такий профіль вказує на те, що під дією адапалену зменшується запальний компонент акне, опосередкований клітинами.
Бензоїлу пероксид має протимікробну дію, зокрема проти P. асnes, які присутні у надмірній кількості в ураженому сально-волосяному комплексі. Крім цього, бензоїл пероксид має відлущувальні та кератолітичні властивості, а також надає себостатичну дію, перешкоджаючи надмірному виділенню шкірного сала, яким супроводжується акне.
Показання
Лікування звичайного акне (acne vulgaris) з комедонами, папулами та пустулами.
Протипоказання
• Вагітність.
• Планування вагітності.
• Гіперчутливість до діючих речовин або до будь-якої з допоміжних речовин.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії
Дослідження лікарської взаємодії Еффезела не проводились.
Враховуючи попередній досвід застосування адаполену та бензоїлу пероксиду, взаємодій з іншими лікарськими засобами, які можуть наноситися на шкіру одночасно з препаратом Еффезел, виявлено не було. Однак, не слід одночасно застосовувати інші ретиноїди або бензоїлу пероксид або препарати з подібним механізмом дії. Слід бути обережними при застосуванні косметичних засобів, що виявляють відлущувальні, дратівливі або підсушуючі властивості, оскільки це може викликати адитивний дратівливий ефект при застосуванні Еффезела.
Всмоктування адаполлену через шкіру людини низьке, тому взаємодія із системними лікарськими засобами малоймовірна.
Проникнення бензоїлу пероксиду через низьку шкіру, він повністю метаболізується в бензойну кислоту, яка швидко виводиться з організму. Таким чином, взаємодія бензойної кислоти із системними лікарськими засобами малоймовірна.
Особливості застосування
Гель Еффезел не слід наносити на пошкоджену, поранену (порізи чи садна) або екзематозну шкіру.
Слід уникати контакту гелю з очима, порожниною рота, ніздрями та слизовими оболонками. Якщо препарат потрапив у вічі, слід негайно промити їх теплою водою.
Препарат містить пропіленгліколь (E1520), який може спричинити подразнення шкіри.
У разі розвитку реакції, що свідчить про чутливість до будь-якої складової препарату, застосування гелю Еффезел слід припинити.
Слід уникати надмірної дії сонячних променів або УФ-променів.
Слід уникати контакту з будь-яким забарвленим матеріалом, у тому числі волоссям та фарбованими тканинами, оскільки це може призвести до зміни кольору або знебарвлення.
Спосіб застосування та дози
Гель Еффезел наносять на всю уражену акне поверхню один раз на день увечері на чисту та суху шкіру. Препарат наносять тонким шаром кінчиками пальців, уникаючи контакту з очима та губами. У разі подразнення рекомендується застосувати некомедогенні зволожуючі засоби, знизити частоту застосування препарату (наприклад, наносити через день), тимчасово перервати або повністю припинити його застосування.
Тривалість лікування має визначати лікар із урахуванням клінічного стану пацієнта. Перші ознаки клінічного покращення стану зазвичай з'являються через 1-4 тижні лікування.
Діти.
Безпека та ефективність застосування Еффезела дітям до 9 років не досліджувалися.

Передозування
Препарат призначений лише для нанесення на шкіру раз на день.
У разі ненавмисного ковтання слід вдатися до відповідної симптоматичної терапії.
Умови зберігання
Зберігати при температурі не вище 25°С у недоступному для дітей місці.
Категорія відпустки
За рецептом.

Характеристики

Характеристики
Производитель Galderma
Страна производителя Польша

Отзывы

Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Эффезел гель 1мг+25мг по 30 г