Эмегест капс. № 20

328,00 ₴
В наличии
SKU
119218

Опис для Емегест 
Склад
Вміст в 1 капсулі: Сухий екстракт імбиру (150 мг), Вітамін В6 (6 мг).

Допоміжні речовини: наповнювачі: мальтодекстрин, целюлоза мікрокристалічна, стабілізатор, емульгатори; оболонка капсули: гідроксипропілметилцелюлоза, барвник.
Властивості
Емегест® розроблений для зменшення нудоти та покращення травлення у жінок під час вагітності. Нудота і блювання на ранніх термінах вагітності є досить поширеними неприємними симптомами. Так, за даними різних досліджень від 50% до 90% жінок відчувають ці симптоми. Гормональні зміни, що відбуваються в жіночому організмі після зачаття, призводять до розвитку травної гіперчутливості, яка провокує нудоту разом із спазмами шлунку, навіть викликаючи блювання.

До складу Емегесту входять екстракт імбиру та вітамін В6. Дію імбиру та вітаміну В6 було вивчено у клінічних дослідженнях та доведено, що їх споживання сприяє зменшенню нудоти та блювання на ран­ніх строках вагітності та покращує травлення. Також у дослідженнях встановлена відсутність тератогенних ризиків при застосуванні імбиру та вітаміну В6 під час вагітності.

Дія компонентів

Сухий екстракт імбиру: сприяє нормалізації шлункової секреції, покращенню травлення та зменшенню нудоти.
Вітамін В6: сприяє нормальному функціонуванню центральної та периферичної нервової системи. Приймає участь в утворенні еритроцитів. Бере участь в обміні амінокислот. Сприяє нормалізації ліпідного обміну.
Спосіб застосування та дози
По 1 капсулі на день, запиваючи водою, до прийому їжі. Капсули не розжовувати. Можливе застосування до 3-х капсул на день для отримання більш швидкого ефекту при виражених симптомах.
Термін вживання
До покращення стану. Перед вживанням рекомендовано порадитись з лікарем.
Застереження
Використовувати з обережністю та під наглядом лікаря у осіб із виразковою хворобою шлунку та дванадцятипалої кишки. Не використовувати при прийомі антикоагулянтів та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.
Форма випуску
Капсули масою 425,0 мг, № 20.

Не є лікарським засобом. Добавка дієтична. Без ГМО.
Термін придатності
2 роки від дати виробництва.
Умови зберігання
Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, за температури не вище 25 °С.

Характеристики
Производитель АТ ТОЛЛ Мануфактурінг Сервісез
Страна производителя Испания
Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Эмегест капс. № 20