Энтероклин саше 4г № 25

328,00 ₴
В наличии
SKU
119258

Опис 
Склад
Активні компоненти у 1 пакеті-саше
високодисперсний діоксид кремнію (SiO2) – (2,7 г)
пектин – 0,6 г
хітозан – 0,4 г
лактулоза – 0,3 г
Допоміжні речовини
відсутні
Опис
Властивості компонентів:

Високодисперсний діоксид кремнію (SiO2) завдяки своїм фізико-хімічним властивостям створює електрично заряджені колоїдні системи, які за рахунок високої дисперсності, мають виражену сорбційну здатність. Діоксид кремнію активно зв'язує і виводить з організму ендогенні, а також екзогенні агресивні речовини різного генезу - інфекційні токсини, медикаменти, отрути, солі важких металів, радіонукліди, продукти розпаду алкоголю та токсичні метаболіти; допомагає впоратися з патогенними мікроорганізмами, алергенами. Діоксид кремнію не розщеплюється в травному тракті і не всмоктується, залишаючи організм природним шляхом в незмінному вигляді; при його використанні зберігаються корисні складові флори шлунково-кишкового тракту, не порушується травлення.

Пектин має здатність нейтралізувати токсичні речовини - пестициди, іони важких металів, радіоактивні елементи, не порушуючи при цьому баланс організму, завдяки чому рекомендується до раціону людей, що контактують з небезпечними речовинами або проживають в екологічно несприятливих регіонах. Користь пектину полягає також в його здатності нормалізувати мікрофлору кишківника, проявляти помірні протизапальну та обволікаючу дії на слизові шлунку та кишківника, формувати оптимальні умови для розвитку популяції корисних для організму бактерій.

Хітозан - це амінополісахарид із хітинових оболонок ракоподібних морських тварин; є джерелом натуральних харчових волокон, після потрапляння в організм людини, практично не засвоюючись, за рахунок сорбційних властивостей виводить з організму шкідливі речовини, алергени, жири, сприяє підтриманню нормальної мікрофлори травного тракту, зниженню кислотності шлункового соку, відновленню слизової шлунку, підсиленню перистальтики кишківника, усуненню дисбактеріозу. Хітозан також має імунокорегуючу, онкопротекторну дії. Крім того, він покращує обмін речовин в підшлунковій залозі і печінці, оптимізує їх функції, тим самим попереджуючи порушення моторики жовчовивідних шляхів і кишківника. Хітозан має антибактеріальну і антимікотичну дії, сприяє кращому засвоєнню кальцію, вітамінів, укріпленню зубів і кісток, профілактиці остеопорозу.

Лактулоза транзитом, в незмінному вигляді, практично не всмоктуючись, проходить в дистальний відділ кишківника, де виступає харчовим субстратом (тобто є пребіотиком) для сахаролітичних бактерій (біфідо- і лактобактерій), сприяє їх розвитку та з їх участю піддається ферментації з утворенням коротколанцюгових жирних кислот (в основному, оцтової, пропіонової, масляної). Ці кислоти і їх солі мають трофічний ефект, приймають участь в стимуляції неспецифічного імунітету, сприяють зсуву рН в кислий бік, гальмуючи тим самим розвиток хвороботворної мікрофлори і зменшуючи інтоксикацію продуктами їх життєдіяльності.
Підвищуючи осмотичний тиск в просвіті товстої кишки, лактулоза стимулює перистальтику, врегульовує моторику кишківника, завдяки чому зменшується час контакту інфекційних агентів та їх метаболітів зі слизовою кишківника та полегшується елімінація їх з організму.
Рекомендації щодо застосування
Може бути використаним в якості дієтичної добавки до раціону харчування, за рекомендацією лікаря, як додаткове джерело біологічно активних речовин, які сприяють очищенню організму, регуляції та покращенню функції шлунково-кишкового тракту, нормалізації мікрофлори кишківника, укріпленню імунітету; з метою посилення виведення ендо- та екзотоксинів у осіб з порушеною функцією нирок. За рахунок вираженої функції виведення токсинів, важких металів, жирів з організму сприяє профілактиці ожиріння, серцево-судинних захворювань, алергічних реакцій, метаболічних порушень.

Висока активність препарату обумовлена унікальним поєднанням ретельно підібраних компонентів, що проявляють синергізм, підсилюючи дію один одного.
Спосіб застосування
Застосовувати Ентероклін за 1 годину до вживання їжі або прийому пероральних лікарських засобів (через їх можливу абсорбцію і відповідно − зниження ефективності).

Дорослим та дітям віком від 12 років – 1 пакет-саше (4 г) ретельно розмішати у 100-150 мл питної води кімнатної температури до утворення однорідної суспензії. Максимальна рекомендована добова доза для дорослих і дітей з 12 років становить 16 г.

Дітям з 3 до 12 років вміст 1 пакет-саше (4 г) ретельно розмішати у 100-150 мл питної води кімнатної температури до утворення однорідної суспензії, вживати приготовану суміш в 2-3 прийоми; Максимальна рекомендована добова доза для дітей з 3 до 12 років становить 8 г (2 саше на добу).

Добову дозу розподіляти на 2-4 прийоми. Максимальна разова доза не повинна перевищувати половини добової дози.

Рекомендований термін прийому:

Курс застосування становить 3-5 днів, в тяжких випадках термін застосування може бути подовжений до 7-10 днів за узгодженням з лікарем.

при гострих кишкових розладах доцільно розпочинати з максимальної разової дози – 8 г для дорослих та дітей віком від 12 років, або 4 г дітям у віці з 3 до 12 років. Дорослим та дітям віком від 12 років в подальшому приймати по 4 г (1 пакет-саше) 2-3 рази на добу; дітям з 3 до 12 років суміш приготовану з 1 пакет-саше (4 г) приймати у 1-2 прийоми, добова доза Ентерокліну дітям від 3 до 12 років становить 4-8 г (1-2 пакети-саше, доза встановлюється лікарем індивідуально та залежить від тяжкості гострих кишкових розладів); курс застосування становить 3-5 днів;
для посилення виведення ендо- та екзотоксинів у осіб з порушеною функцією нирок з метою зменшення навантаження на нирки приймати дорослим по 1 саше (4 г) за 1,5 години до або через 2 години після прийому їжі або пероральних лікарських засобів 3-4 рази на добу, протягом 20 днів;
після проведення курсу антигельмінтної терапіі дорослим та дітям віком від 12 років вживати по 8-12 г на добу впродовж трьох днів, дітям з 3 до 12 років 4-6 г на добу впродовж трьох днів;
з метою зменшення вираженності проявів алергодерматозу (алергічні дерматити, токсикодермії, екземи, псоріаз, атопічні дерматити, кропив’янка), харчових та лікарських алергій, акне, розацеа дорослим та дітям віком від 12 років вживати по 4-8 г на добу впродовж 5-10 днів;
з метою зменшення токсичного впливу алкоголю та прискорення виведення його з організму, при абстинентному синдромі 8 г одноразово.
В подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем індивідуально.
Застереження
індивідуальна чутливість до компонентів продукту;
виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки у стадії загострення;
виразки та ерозії кишківника;
непрохідність кишківника;
жінкам в період вагітності та лактації.
Не перевищувати рекомендовану добову норму.

Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.
Особливості застосування
Категорично забороняється вживання сухого порошку перорально.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами
Не впливає.
Умови зберігання
Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури від 2 ºС до 25 ºС.
Форма випуску
Саше масою нетто 4 г.
Термін придатності
2 роки з дати виготовлення.

Характеристики
Производитель ТОВЕлемент здоров я
Страна производителя Украина
Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Энтероклин саше 4г № 25