Офтаквикс кап. глаз. 5 мг/мл фл. п/э с капельницей 5 мл

348,50 ₴
В наличии
SKU
78499

Інструкція 
Склад
діюча речовина: левофлоксацин; 1 мл крапель очних містить 5 мг левофлоксацину у вигляді левофлоксацину напівгідрату;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію хлорид, кислота хлористоводнева концентрована, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.
Лікарська форма
Краплі очні.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, від світло-жовтого до світло-зеленувато-жовтого кольору розчин, практично вільний від видимих механічних часток.
Фармакотерапевтична група
Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протимікробні засоби. Фторхінолони. Левофлоксацин.

Код АТС
S Засоби для лікування захворювань органів чуття

S01 Препарати для лікування захворювань очей

S01A Протимікробні засоби

S01AE Флюороквинолони

S01AE05 Левофлоксацин
Краплі очні «Офтаквікс ®» застосовуються для місцевого лікування зовнішніх бактеріальних очних інфекцій у пацієнтів від одного року, викликаних мікроорганізмами, чутливими до левофлоксацину.

Склад
Діюча речовина - левофлоксацин (1 мл крапель очних містить 5 мг левофлоксацину у вигляді левофлоксацину напівгідрату).

Допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію хлорид, кислота соляна концентрована, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.
Протипоказання
Гіперчутливість до активної речовини левофлоксацину, підвищена чутливість до інших хінолонів або до будь-якого з компонентів препарату, наприклад бензалконію хлориду.
Спосіб застосування
За 1-2 краплі в уражене (-і) очей (очі) кожні 2 години до 8-ми раз на добу, відразу після пробудження протягом перших 2-х днів, потім - 4 рази на добу з 3-го по 5 й день.

При одночасному застосуванні різних місцевих очних лікарських засобів інтервал між закапуваннями повинен становити не менше 15-ти хвилин.

Для запобігання забруднення кінчика піпетки та розчину, кінчик піпетки не повинен контактувати з повіками або оточуючими ділянками очі.

Тривалість лікування залежить від тяжкості розладу, а також від клінічного і бактеріологічного перебігу хвороби. Зазвичай курс лікування становить 5 днів.

Безпека і ефективність лікування виразки рогівки та офтальмии новонароджених не встановлені.

Дози препарату, що застосовуються дорослим і дітям старше одного року, подібні.

Оскільки дані з безпеки та ефективності відсутні, препарат не рекомендують застосовувати у пацієнтів у віці до одного року.

Спосіб використання: офтальмологічне застосування.
Особливості застосування
Вагітні
Немає достатніх даних про застосування левофлоксацину вагітним жінкам. Дослідження на тваринах не свідчать про прямий або непрямий шкідливий вплив на репродуктивну функцію. Потенційний ризик для людини невідомий. Краплі очні «Офтаквікс ®» слід призначати в період вагітності, тільки якщо очікувана користь для вагітної перевищує потенційний ризик для плоду.

Левофлоксацин проникає в грудне молоко. Однак не передбачається ніякого впливу на дитину, яка перебуває на грудному вигодовуванні, при застосуванні терапевтичних доз даного препарату. Краплі очні «Офтаквікс ®» слід застосовувати в період годування груддю, тільки якщо очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для немовляти.

Левофлоксацин не викликав зниження фертильності у щурів при експозиціях, які значно перевищують максимальну експозицію у людини після офтальмологічного застосування.

Водії
препарат має незначний вплив на здатність керувати транспортним засобом і використовувати різні механізми. Якщо спостерігається будь-тимчасове вплив на зір, пацієнту необхідно зачекати доти, доки зір проясниться, перш ніж керувати автомобілем або використовувати механізми.
Передозування
Загальна кількість левофлоксацина у флаконі очних крапель занадто мало, щоб викликати токсичні ефекти після випадкового перорального застосування. Якщо необхідно, пацієнта слід клінічно обстежити та вжити підтримуючі заходи. Після місцевого передозування очі необхідно промити чистою водою кімнатної температури.

Пацієнти дитячого віку. Вживання заходів у разі передозування подібне у дорослих і дітей віком від одного року.
Побічні ефекти
Приблизно у 10% пацієнтів можна очікувати побічні реакції. Ці реакції зазвичай слабкі або помірні, є тимчасовими, в основному обмежуються ділянкою ока.

Оскільки препарат містить бензалконію хлорид, активна речовина цього консерванту може викликати контактну екзему і / або подразнення.

Нижче наведені побічні реакції певні, як точно, ймовірно або можливо пов'язані з лікуванням, про які повідомлялося в ході клінічних досліджень і післяреєстраційного нагляду.

З боку імунної системи: поодинокі (≥ 1/10000 - <1/1000) - екстраокулярних очні алергічні реакції, в тому числі висипання на шкірі; рідкісні (<1/10000) - анафілаксія.

З боку нервової системи: нечасто (≥ 1/1000 - <1/100) - головний біль.

З боку органів зору: часто (≥ 1/100 - <1/10) - печіння в очах, ослаблення зору і поява тяжів слизу; нечасто (≥ 1/1000 - <1/100) - матування століття, хемоз, папілярна реакція кон'юнктиви, набряк повік, дискомфорт в очах, відчуття стороннього тіла, свербіж в очах, біль в очах, кон'юнктиви інфекція, кон'юнктивальні фолікули, сухість очей, еритема повік і світлобоязнь.

Відкладення на рогівці в ході клінічних досліджень не спостерігалося.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: нечасто (≥ 1/1000 - <1/100) - риніт; рідко (<1/10000) - набряк гортані.
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C, в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 3 роки.

Відкритий флакон слід використовувати протягом одного місяця.

Характеристики
Производитель Santen
Страна производителя Финляндия
Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Офтаквикс кап. глаз. 5 мг/мл фл. п/э с капельницей 5 мл