Олидетрим капс. 4000 № 60

615,00 ₴
В наличии
SKU
117187

Опис для Олідетрим 4000 капсули
Склад
1 капсула, 0,275 г: сафлорова олія, желатин, гліцерол, вітамін Д3 (холекальциферол) – 100 мкг (4000 МО).
Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)
На 100 г: білки – 21,3 г, вуглеводи – 7,8 г, жири – 65,8 г, вітамін D3 – 27,5 г; 2875 кДж/696 ккал.
Властивості
Найважливішою функцією вітаміну D3 є регулювання метаболізму кальцію та фосфатів, що сприяє правильній мінералізації кісток.

Він необхідний для функціонування паращитовидних залоз, кишечнику, нирок і кісткової системи. Відіграє істотну роль в абсорбції кальцію і фосфатів з кишечнику, у транспорті мінеральних солей і в процесі кальцифікації кісток, регулює виведення кальцію і фосфатів нирками. Концентрація іонів кальцію впливає на ряд важливих біохімічних процесів, що зумовлюють підтримку тонусу мʼязів скелетної мускулатури, беруть участь у проведенні нервового збудження та впливають на згортання крові. Вітамін D3 також бере участь у функціонуванні імунної системи, що впливає на виробництво лімфокінів.

Нестача вітаміну D3 в їжі, послаблення його всмоктування, дефіцит кальцію, а також відсутність експозиції на сонячне світло призводять у дорослих – до остеомаляції, у вагітних жінок – до появи симптомів тетанії і неутворення зубної емалі у немовлят. У період вагітності або годування груддю вітамін D3 повинен надходити до організму в необхідній кількості.

Жінкам у період менопаузи, які часто хворіють на остеопороз, у звʼязку з гормональними порушеннями необхідно підвищити дозу вітаміну D3.
Рекомендації щодо застосування
Може бути рекомендована в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело вітаміну D3: при дифіцитних станах; для регулювання всмоктування та засвоєння кальцію і фосфатів в організмі; для підтримки нормального рівня кальцію у сироватці крові; підтримки у здоровому стані кісток і зубів; належного функціонування мʼязової та імунної системи.

У період вагітності або годування груддю вітамін D3 повинен надходити до організму у необхідній кількості. Вітамін D3 слід застосовувати у період вагітності лише у разі потреби у строго рекомендованому дозуванні відповідно до рекомендацій лікаря.
Спосіб застосування та дози
По 1 капсулі на добу запиваючи достатньою кількістю води. Через 3-4 місяці щоденного прийому слід звернутися до лікаря і / або виміряти рівні вітаміну D3 в крові.
Особливості застосування
Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем.
Застереження
Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Протипоказання
Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.
Форма випуску
М’які желатинові капсули.
Умови зберігання
Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 15 ° C дo 25 ° C.

Характеристики
Производитель МЕДАНА ФАРМА Акціонерне Товариство
Страна производителя Польша
Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Олидетрим капс. 4000 № 60