Остеокеа таблетки № 30

508,40 ₴
В наличии
SKU
75177

Опис 
Склад
В 1 таблетці міститься: карбонат кальцію 400 мг
гідроксид магнію 150 мг
сульфат гептагідрат цинку 5 мг
вітамін D3 2,5 мкг (100 МО)
Властивості
Остеокеа - комбінація кальцію і його синергистів (магнію, вітаміну D3, цинку) - забезпечує високу ефективність в якості профілактики захворювань, зумовлених нестачею кальцію в організмі.

Кальцій бере участь у формуванні кісткової тканини, мінералізації зубів, згортанні крові, регуляції процесів нервової провідності та м'язових скорочень, підтриманні стабільної серцевої діяльності. Знижує ризик розвитку остеопорозу. Кальцію карбонат є сіллю з найбільшим вмістом елементарного кальцію.

Вітамін D3 допомагає максимальному засвоєнню кальцію, регулює обмін кальцію і фосфору в організмі, а також процеси побудови структури кісток, зубів, необхідний для розвитку опорно-рухового апарату. Вітамін D3 в комбінації з кальцієм знижує швидкість кісткових втрат, сприяє підвищенню щільності кісткової тканини, значно підсилює ефект від прийому кальцію.

Магній сприяє абсорбції та обміну кальцію, допомагає в регуляції його метаболізму, зменшує виділення кальцію з сечею. Магній пригнічує утворення каменів в нирках, а також запобігає появі дисфункції шлунково-кишкового тракту (запори, метеоризм), які можуть виникати при прийомі кальцію.

Цинк покращує засвоєння кальцію. Поєднання цинку і вітаміну D3 синергически підсилює кісткову мінералізацію шляхом стимуляції синтезу ДНК в остеоцитах. Цинк безпосередньо пов'язаний з синтезом колагену і кісткової тканини.
Рекомендації щодо застосування
Рекомендується вживати при підвищеній потребі в кальції:

в період інтенсивного росту дітей у віці ≥12 років;
в період вагітності та годування груддю;
в менопаузальний і постменопаузі;
при профілактиці переломів (особливо шийки стегна) в раціоні осіб похилого віку, остеопорозу різного генезу та його ускладнень (переломів тощо), захворювань зубів і пародонту;
дефіциті кальцію та вітаміну D3, пов'язаному з порушенням харчування і / або неповноцінною дієтою, коли надходження кальцію та вітаміну D3 з їжею є недостатнім.
Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.
Спосіб застосування
Дорослі та діти віком старше 12 років вживають 2 таблетки 1 раз на добу або 1 таблетку 2 рази на добу. Для кращого засвоєння таблетки слід приймати з їжею або після її прийому, запиваючи склянкою води або холодного напою. Таблетки слід ковтати цілими, не розжовуючи.
Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів дієтичної добавки.
Умови зберігання
Зберігати при температурі не вище 25 ° С.
Форма випуску
Таблетки, № 30

Характеристики
Производитель Vitabiotics
Страна производителя Великобритания
Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Остеокеа таблетки № 30