Плавикс таблетки п/о 75 мг № 28

943,00 ₴
В наличии
SKU
29169

Категорія відпуску

За рецептом.

Інструкція для Плавікс таблетки (спрощена)
Склад
діюча речовина: клопідогрель;

1 таблетка містить клопідогрелю гідросульфату у вигляді основи 75 мг;

допоміжні речовини: маніт (Е 421), целюлоза мікрокристалічна, поліетиленгліколь, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, олія рицинова гідрогенізована, оболонка: Опадрі 32К14834, тип ІІ (лактози моногідрат, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), триацетин, заліза оксид червоний (Е 172)), віск карнаубський.
Лікарська форма
Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: рожевого кольору, круглі, злегка опуклі таблетки, вкриті оболонкою, з гравіюванням «75» з одного боку та «1171» − з іншого.
Фармакотерапевтична група
Інгібітори агрегації тромбоцитів, крім гепарину.

Код АТХ: B01A C04.
Код АТС
B Препарати, що впливають на кровотворення і кров

B01 Препарати, що зменшують вʼязкість крові

B01A Антитромботичні засоби

B01AC Антиагреганти

B01AC04 Клопідогрель
Таблетки «Плавикс ®» застосовуються при показаннях, які вказані нижче.

Вторинна профілактика проявів атеротромбозу у дорослих:

хворих, які перенесли інфаркт міокарда (початок лікування - через кілька днів, але не пізніше ніж через 35 днів після виникнення), ішемічний інсульт (початок лікування - через 7 днів, але не пізніше ніж через 6 місяців після виникнення) або у яких діагностовано захворювання периферичних артерій (ураження артерій і атеротромбоз судин нижніх кінцівок);
хворих з гострим коронарним синдромом:з гострим коронарним синдромом без підйому сегмента ST (нестабільна стенокардія або інфаркт міокарда без зубця Q), в тому числі у пацієнтів, яким було встановлено стент у ході проведення черезшкірної коронарної ангіопластики, у комбінації з ацетилсаліциловою кислотою (АСК);
з гострим інфарктом міокарда з підйомом сегмента ST, в комбінації з ацетилсаліциловою кислотою (у хворих, які отримують стандартне медикаментозне лікування та яким показана тромболітична терапія).
Профілактика атеротромботичних і тромбоемболічних подій при фібриляції передсердь: клопідогрель в комбінації з АСК показаний дорослим пацієнтам з фібриляцією передсердь, які мають щонайменше один фактор ризику виникнення судинних подій, у яких існують протипоказання до лікування антагоністами вітаміну К (АВК) і які мають низький ризик виникнення кровотеч, для профілактики атеротромботичних і тромбоемболічних подій, в тому числі інсульту.

Протипоказання
підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату;
тяжка печінкова недостатність;
гостра кровотеча (наприклад виразка або внутрішньочерепний крововилив).
Спосіб застосування
Дорослі, в тому числі пацієнти літнього віку

«Плавикс ®» приймати по 75 мг 1 раз на добу незалежно від прийому їжі.

У хворих з гострим коронарним синдромом без підйому сегмента ST (нестабільна стенокардія або інфаркт міокарда без зубця Q на ЕКГ) лікування клопідогрелем починати з одноразової навантажувальної дози 300 мг, а потім продовжувати в дозі 75 мг 1 раз на добу (з ацетилсаліциловою кислотою (АСК) в дозі 75-325 мг на добу). Оскільки застосування більш високих доз АСК підвищує ризик кровотечі, рекомендується не перевищувати дозу ацетилсаліцилової кислоти 100 мг. Оптимальна тривалість лікування формально не встановлена. Результати клінічних досліджень свідчать на користь застосування препарату до 12-ти місяців, а максимальний ефект спостерігався через 3 місяці лікування.

Хворим з гострим інфарктом міокарда з підйомом сегмента ST клопідогрель приймати по 75 мг 1 раз на добу, починаючи з одноразової навантажувальної дози 300 мг у комбінації з АСК, із застосуванням тромболітичних препаратів або без них. Лікування хворих у віці від 75-ти років починати без навантажувальної дози клопідогрелю. Комбіновану терапію слід починати якомога раніше після появи симптомів і продовжувати принаймні 4 тижні. Користь від застосування комбінації клопідогрелю з АСК понад чотири тижні при цьому захворюванні не вивчалася.

Пацієнтам з фібриляцією передсердь клопидогрел застосовувати в одноразовій дозі 75 мг. Разом з клопідогрелем слід почати та продовжувати застосування АСК (в дозі 75-100 мг на добу).

У разі пропуску дози:

якщо з моменту, коли потрібно було приймати чергову дозу, пройшло менше 12-ти годин, пацієнт повинен негайно прийняти пропущену дозу, а наступну дозу вже приймати у звичний час;
якщо пройшло більше 12-ти годин, пацієнт повинен приймати наступну чергову дозу в звичайний час але не подвоювати дозу з метою компенсації пропущеної дози.
Особливості застосування
Вагітні
Через відсутність клінічних даних про застосування клопідогрелю в період вагітності небажано призначати препарат вагітним жінкам (запобіжний захід).

Невідомо, чи виводиться клопидогрел в грудне молоко. У дослідженнях на тваринах було показано, що він виводиться в грудне молоко, тому під час лікування «Плавикс ®» годування груддю слід припинити.

Під час досліджень на лабораторних тваринах не було виявлено негативного впливу клопідогрелю на фертильність.

Діти
Клопідогрел не слід застосовувати дітям, оскільки немає даних про ефективність препарату для цієї вікової категорії пацієнтів.

Водії
Клопідогрел не впливає або має незначний вплив на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Передозування
При передозуванні клопідогрелю можливе подовження часу кровотечі з подальшими ускладненнями. У разі виникнення кровотечі рекомендується симптоматичне лікування. Антидот фармакологічної активності клопідогрелю невідомий. При необхідності негайного коректування подовженого часу кровотечі дія клопідогрелю може бути припинена шляхом переливання тромбоцитарної маси.
Побічні ефекти
Кровотеча є найпоширенішою побічною реакцією, яка спостерігалася як в клінічних дослідженнях, так і в постмаркетинговий період, під час яких воно найчастіше виникало в перший місяць лікування.
Термін придатності
3 роки.
Умови зберігання
Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці.
Упаковка
№ 28 (14x2): по 14 таблеток у блістері, по 2 блістери у картонній коробці.
Категорія відпуску
За рецептом.

Характеристики
Производитель Sanofi Winthrop Industrie
Страна производителя Франция
Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Плавикс таблетки п/о 75 мг № 28