Рибелсус (Rybelsus) табл. 3 мг №30

9020,00 ₴
В наличии
SKU
E0002524

Категорія відпуску
За рецептом.

Опис препарату Рібелсус
Рібелсус — гіпоглікемічний лікарський засіб, що є аналогом природного гормону глюкагоноподібного пептиду-1, ліки надають можливість здійснювати безінсулінову терапію хворим на діабет II типу, ефективно та безпечно знижує рівень цукру в крові у хворих на цукровий діабет другого типу.

Препарат Ребелсас уповільнює процес травлення, не дозволяє печінці синтезувати велику кількість цукру, допомагає підшлунковій залозі продукувати більше інсуліну, коли це потрібно.

Ліки Rybelsus може застосовуватися для монотерапії хворих, а також використовуватися в комбінації з іншими методиками лікування цукрового діабету.

Препарат Ребелсус: інструкція, спеціальні вказівки
Доведена ефективність Рібелсусу підтверджена результатами багатьох досліджень, ліки є частиною стандартних протоколів терапії пацієнтів цукровим діабетом II типу в Україні та інших країнах світу. Препарат Rybelsus містить фізіологічний гормон, який регулює концентрацію глюкози в крові, нормалізує роботу ССС, апетит, сприяє зниженню ваги. Rybelsus повинен застосовуватися під суворим наглядом лікаря, який має достатній досвід у терапії пацієнтів із цукровим діабетом другого типу. Препарат Рібелсус викликає стійку реакцію організму, покращує стан пацієнтів. 

Застосування протипоказане для пацієнтів з діабетом І типу, для терапії діабетичного кетоацидозу. Препарат Ребелсас не замінює інсуліну. Перед застосуванням необхідно ознайомитися з інструкцією до гіпоглікемічних ліків Rybelsus.

Побічні ефекти Rybelsus
При застосуванні препарату Рібелсус можливі такі побічні ефекти:

анафілактичні реакції;
зниження апетиту;
запаморочення, головний біль;
розлади ШКТ;
ускладнення діабетичної ретинопатії;
підвищення активності ліпази, амілази, зниження ваги.
Застосування препарату Rybelsus згідно з інструкцією іноді пов'язують з розвитком побічних ефектів, які відбуваються після початку відповідного лікування або припинення прийому ліків Рібелсус.

Спосіб застосування Рібелсус (Семаглутід)
Для ліків Rybelsus використовується пероральний спосіб введення. Режим дозування Рібелсус індивідуальний. Доза призначається залежно від клінічної картини. Оптимальний спосіб застосування ліків Рібелсус визначає лікар.

Рібелсус (Rybelsus) Інструкція
Інструкція по прийому Рібелсус (Rybelsus) знаходиться в пакувальній коробці. Радимо використовувати медикаментом виключно суворо інструкції чи пораді фармацевта, не займайтеся самолікуванням. Ще ви можете попросити інструкцію до Рібелсус (Rybelsus) в нашій аптеці.

Склад Рібелсус (Rybelsus)
Склад Рібелсус (Rybelsus) являє собою комбінацію активних інгредієнтів і другорядних елементів. Якщо вам потрібно подивитися склад Рібелсус (Rybelsus), Ви можете знайти його на листі з інструкцією до лікувального ліків.

Показання
Показання до застосування Рібелсус (Rybelsus) зазвичай являють собою перелік симптомів для профілактики котрих прописується певні ліки. 

Протипоказня і передозування
Протипоказання Рібелсус (Rybelsus) є ситуації при яких не варто вживати препарат. Також може виявитися несприятлива дія чи вплив на організм що виникає від використання Рібелсус (Rybelsus) в занадто великих кількостях. В разі виявлення симптомів надмірного використання Вам бажано зв'язатися з лікарем.

Поббічні еффекти
Після вживання Рібелсус (Rybelsus) можуть бути небажані ефекти, прості та важкі, починаючи від сонливості аж до анемії. При вживанні Рібелсус (Rybelsus) краще перегляньте повний перелік побічних ефектів обраного лікарського засобу.

Категорія відпуску
За рецептом.

Характеристики

Характеристики
Производитель Novo Nordisk
Страна производителя Венгрия

Отзывы

Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Рибелсус (Rybelsus) табл. 3 мг №30