Синтомицин линимент д/наруж. прим. 10 % туба 25 г

123,00 ₴
Нет в наличии
SKU
23233

СИНТОМІЦИН
Syntomicini

Загальна характеристика

Склад лікарського засобу:
діюча речовина:
1 супозиторій містить синтоміцину 0,25 г
допоміжні речовини:
жир твердий.
Лікарська форма.
Супозиторії вагінальні.
Фармакотерапевтична група.
Антибактеріальний препарат для місцевого застосування у гінекології.
Фармакологічні властивості.
Препарат належить до антибіотиків групи левоміцетину. Має протизапальну та протимікробну дію. Ефективний відносно багатьох грампозитивних і грамнегативних бактерій, рикетсій, спірохет діє на штами бактерій, які стійкі до пеніциліну, стрептоміцину, сульфаніламідів.
Показання.
Супозиторії вагінальні із синтоміцином застосовують у гінекології як місцевий антибак-теріальний засіб при гнійно-запальних захворюваннях.
Протипоказання.
Підвищена чутливість до компонентів препарату, псоріаз, екзема, грибкові захворювання, вагітність, період годування груддю.
Застереження при застосуванні.
Перед початком лікування порадьтесь із лікарем! Без консультації лікаря не застосовуйте препарат довше встановленого терміну! Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати або ж, навпаки, стан здоров'я погіршився, або з'явилися небажані явища, зверніться до лікаря за консультацією щодо подальшого застосування препарату!
Взаємодія з лікарськими засобами.
При одночасному застосуванні з пеніцилінами хлорамфенікол протидіє прояву бактерицидної дії пеніциліну. Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем щодо можливості застосування препарату.
Особливі вказівки.
Не рекомендується вживати алкогольні напої під час лікування препаратом.
Спосіб застосування та дози.
Попередньо звільнивши супозиторій від контурної упаковки, вводять його якнайглибше у піхву. Хвора повинна перебувати у положенні лежачи на спині. Максимальна добова доза - 4 супозиторії. Курс лікування - 5-7 днів.
Побічні ефекти.
Можливі алергічні реакції, диспепсичні явища, при тривалому застосуванні розвивається кандидоз статевих органів. У цих випадках застосування препарату варто припинити. У випадку виявлення небажаних впливів або інших негативних реакцій порадьтеся з лікарем щодо подальшого застосування препарату.
Упаковка.
По 5 супозиторіїв у контурній чарунковій упаковці із плівки полівінілхлоридної. По 2 контурні упаковки в пачці з картону.
Правила відпуску.
За рецептом.

Характеристики
Производитель Красная звезда
Страна производителя Украина
Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Синтомицин линимент д/наруж. прим. 10 % туба 25 г