Субалин сухой пористая масса д/п сусп. фл. 1 доза № 10

410,00 ₴
В наличии
SKU
79306

Опис для Субалін
Склад
Спори і живі мікробні клітини Bacillus subtilis – не менше 1·109 КУО;

допоміжні речовини: цукор кристалічний (сахароза), натрію цитрат.
Властивості
Живі бактерії Bacillus subtilis мають високу антагоністичну активність відносно патогенних та умовнопатогенних мікроорганізмів (стафілококів, ентеробактерій, дріжджоподібних грибів роду Candida), сприяють нормалізації якісного й кількісного складу кишкової мікрофлори (біфідобактерій, лактобацил, кишкової палички), а також характеризуються антивірусною активністю внаслідок синтезу α-2 інтерферону.

«Субалін-Форте» сприяє нормалізації мікрофлори кишечника, зниженню рівня ендогенної інтоксикації, запобігає дисбіозу та корегує його, підвищує опірність організму до вірусних інфекцій.

За рахунок стійкості до кислого середовища шлунка спори в незмінному вигляді проникають у кишечник, де перетворюються на вегетативні клітини.

«Субалін-Форте» стійкий до дії протимікробних препаратів, що робить можливим його прийом з першого дня антибіотикотерапії.
Рекомендації щодо застосування
«Субалін-Форте» рекомендований як дієтична добавка до раціону харчування, що є джерелом активної культури Bacillus subtilis для дорослих і дітей від народження з метою нормалізації мікрофлори кишечника та поліпшення його функціонального стану в ситуаціях, пов’язаних із підвищенням ризику кишкових порушень, у тому числі при зміні раціону харчування, переїзді, подорожах; покращення травлення; підвищення імунітету й загальної опірності організму до інфекцій дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту; запобігання дисбіозу та антибіотик-асоційованої діареї під час прийому антибіотиків.
Спосіб застосування та дози
Вживати внутрішньо у вигляді розчину за 30-40 хвилин перед їжею.

Дітям: з народження по 1 флакону 2 рази на добу.

Дорослим: по 2 флакона 2-3 рази на добу.

Дорослим доцільно застосовувати «Субалін-Форте», що містить 2•109 живих мікробних клітин Bacillus subtilis.

Спосіб розчинення. Для розчинення слід використовувати кип'ячену воду кімнатної температури (20-25 ºС). Добавку розчиняти протягом 1-2 хвилин до утворення гомогенного розчину. Отриманий розчин випити і запити невеликою кількістю води за 30-40 хвилин перед їжею. Не розбавляти гарячою рідиною!

Неприпустиме зберігання після розчинення.
Термін вживання
20 днів.
Застереження
Не вживати при індивідуальній чутливості до компонентів добавки.

Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Перед прийомом добавки слід проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом.
Термін придатності
2 роки.
Форма випуску
Порошок або пориста маса для приготування розчину у скляних флаконах. По 10 флаконів в упаковці, або по 5 флаконів у блістері, по два блістери в упаковці.
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці виробника в сухому, захищеному від світла місці за температури не вище 25 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Характеристики
Производитель Биофарма
Страна производителя Украина
Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Субалин сухой пористая масса д/п сусп. фл. 1 доза № 10