Триовит капсулы № 30

164,00 ₴
В наличии
SKU
4336

Опис для Триовіт 
Опис
Капсули ТРІОВІТ® містять антиоксидантні вітаміни: С (аскорбінова кислота), Е (альфа-токоферолу ацетат), бета-каротин (провітамін А) і мікроелемент селен. Вітамін С, вітамін Е і бета-каротин захищають від пошкодження вільними радикалами клітини і тканини організму.

Бетакаротен - попередник (провітамін) вітаміну А. Будучи біологічним антиоксидантом, він захищає ліпіди клітинних мембран і інші речовини від окислення вільними радикалами. У ланцюговій реакції вільних радикалів, крім інших продуктів, утворюється активна синглетна форма кисню, а бета-каротин переводить її в більш стабільну тріплетну форму.

Вітамін Е діє як біологічний антиоксидант в ліпофільному середовищі клітини і захищає ліпіди клітинних мембран і інші речовини (ферменти, ДНК) від окислення вільними радикалами. При цьому утворюється більш стабільний токоферильний радикал, який потім перетворюється назад в токоферол під дією аскорбінової кислоти або ферментів.

Вітамін С діє як біологічний антиоксидант в гідрофильному середовищі клітини. Він нейтралізує вільні радикали. При цьому утворюються більш стабільні аскорбінові радикали, які потім різними шляхами і за допомогою глутатіон-пероксидази конвертуються назад в аскорбінову кислоту і дигідроаскорбінову кислоту. Вітамін С поряд з вітаміном Е перешкоджає утворенню токсичних нітрозамінів з N-нітрозо-з'єднань, що містяться в їжі.

Мікроелемент селен є компонентом антиоксидантної ферменту глутатіон-пероксидази, який видаляє з клітини пероксиди і вільні радикали. Глутатіон-пероксидаза каталізує відновлення пероксиду водню та деяких інших гідроксильних пероксидів, і поряд з іншими антиоксидантами захищає клітину від окисного ушкодження.
Склад
Бетакаротен 10 мг
Токоферолу ацетат 40 мг
Кислота аскорбінова 100 мг
Селен 50 мкг
Допоміжні речовини: магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний.
Рекомендації щодо застосування
Особам, звичайний раціон харчування яких не забезпечує достатню кількість вітамінів С, Е, бета-каротину (провітаміну А) і селену;
особам, які відчувають фізичні та розумові перевантаження;
особам похилого віку, у яких порушена природна захисна система і знижена абсорбція вітамінів і мінералів;
курцям - внаслідок надмірного утворення вільних радикалів;
особам, що піддаються різним видам опромінення (робота з комп'ютером, тривале перебування на сонці);
особам, які проживають в екологічно небезпечних районах (промислові райони, центри великих міст та ін.).
Спосіб застосування та дози
Дорослим і підліткам у віці старше 15 років рекомендують приймати по 1 капсулі 1-2 рази на добу. Капсулу ковтати цілою, запиваючи невеликою кількістю рідини, краще після їжі. Капсули Тріовіт рекомендують приймати протягом 2 міс, повторювати цей курс можна 2-3 рази на рік за рекомендацією лікаря.

Діти у віці старше 10 років можуть приймати по 1 капсулі на добу і лише під медичним наглядом.
Протипоказання
Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів.
Умови зберігання
При температурі не вище 25 °С, в оригінальній упаковці.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Характеристики
Производитель KRKA
Страна производителя Словения
Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Триовит капсулы № 30