Вегові (Wegovy) шприц ручка 0,5 мг 4 дози №1

16482,00 ₴
В наличии
SKU
E0002563

Категорія відпуску

За рецептом

Препарат Вегові – ефективний борець з ожирінням
Вегови (Wegovy) – нова розробка датського фармакологічного концерну Novo Nordisk A/S. Ліки стануть надійним ефективним помічником будь-якій дорослій людині у боротьбі з надмірною масою тіла. Сьогодні він набув досить широкої популярності в країнах Європи та США. В Україні купити препарат Вегови пропонує наша аптека, де ви можете придбати ліки онлайн з оперативною доставкою.

Вегови (Wegovy): опис та властивості
Вегови – дуже ефективні нові ліки для схуднення. Регулярне застосування семаглутиду Вегови дозволяє знизити вагу більш ніж на 15% від загальної маси тіла, що полегшує ускладнення, пов'язані з ожирінням, мінімізує ризик виникнення захворювань органів серцево-судинної системи, розвитку цукрового діабету 2-го типу. Одночасно покращуються й антропометричні параметри, що надає впевненості у собі та покращує якість життя людини.

Wegovy Semaglutide – агоніст рецептора, який за своїм механізмом імітує гормон глюкагоноподібного пептиду, що впливає на ділянку мозку, що відповідають за прийом їжі та апетит. Вегови показаний пацієнтам, які страждають на надмірну вагу (з індексом маси тіла близько 27 кг/м2 і вище), а також ожирінням (індекс від 30 кг/м2). Також показаний лікарський засіб дорослим людям, які мають певні захворювання, пов'язані з надмірною вагою, такі як підвищений рівень холестерину, цукровий діабет 2-го типу. У ході клінічних випробувань встановлено, що Вегови препарат, ціна якого може здатися дещо високою, здатний лікувати ожиріння значно ефективніше, ніж будь-який інший раніше схвалений засіб.

Спосіб застосування та протипоказання Вегові
Wegovy випускається у формі рідини для ін'єкцій, розрахований на тривале застосування у поєднанні з фізичними навантаженнями та низькокалорійною дієтою. Вводять семаглутид 1 раз на тиждень у підшкірну ділянку стегна, живота чи плеча. Протягом першого місяця курсу рекомендована разова доза становить 0,25 мг на тиждень. З кожним наступним місяцем разова доза збільшується і через 4-5 місяців становить близько 2,4 мг.

Ліки Вегови мають деякі протипоказання, до яких належать:

ендокринна неоплазія типу ІІ;
медулярна карцинома щитовидної залози.
У процесі прийому ліків можуть проявлятися побічні ефекти, такі як нудота, слабкість, біль у животі, блювання, діарея. Найчастіше вони слабко виражені і за стабільному лікуванні зникають. Щоб уникнути купівлі неякісного засобу Wegovy за заниженою вартістю, слід купувати його у перевірених продавців, які пропонують продукцію від виробника.

Вігові препарат купити в Україні просто: достатньо оформити замовлення на нашому сайті через віртуальний кошик покупця. Також ви можете отримати додаткову консультацію наших фармацевтів, дізнатися про терміни доставки препарату. Ми пропонуємо винятково сертифіковані засоби, випущені фармацевтичними концернами. При зберіганні та транспортуванні дотримуються всіх необхідних умов.
Вегові (Wegovy) Інструкція
Інструкція по застосуванню Вегові (Wegovy) міститься всередині упаковки. Радимо користуватися медикаментом лише суворо інструкції чи рецептом провізора, не займайтеся самолікуванням. Також ви можете дізнатися інструкцію до Вегові (Wegovy) в нашій аптеці.

Склад Вегові (Wegovy)
Склад Вегові (Wegovy) включає в себе суміш діючих інгредієнтів і другорядних елементів. Якщо вам потрібно прочитати склад Вегові (Wegovy), можливо знайти його на вкладці з інструкцією до лекартству.

Показання
Показання до прийому Вегові (Wegovy) найчастіше являють собою перелік рецидивів для полегшення котрих призначають певні ліки. Повний список показань для Вегові (Wegovy)..

Протипоказня і передозування
Протипоказання Вегові (Wegovy) є хвороби при яких не можна вживати препарат. Також може виявитися негативна дія чи вплив на організм що виникає при використанні Вегові (Wegovy) в не прописаних рецептом кількостях. В разі виникнення симптомів надмірного використання Вам бажано звернутися до лікаря.

Поббічні еффекти
Після прийому Вегові (Wegovy) бувають побічні ефекти, необразливі та важкі, починаючи від нервозності аж до болю в м'язах. Використовуючи Вегові (Wegovy) обов'язково перегляньте повний перелік побічних ефектів обраного лікарського засобу.

Категорія відпуску
За рецептом

Характеристики

Характеристики
Производитель Novo Nordisk
Страна производителя Дания

Отзывы

Напишите свой собственный отзыв
Отзыв для:Вегові (Wegovy) шприц ручка 0,5 мг 4 дози №1